Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyen helyzetben...

Mit csináljak ilyen helyzetben? Miért ilyen gonosz velem a férjem?

Figyelt kérdés

Tegnap azt mondta ,hogy szexelni akar egy 23 éves lánnyal, ha szeretem őt akkor magukra hagyom majd őket a házban egy napra, amíg ők ott elvannak én vigyem el a gyerekeket valamilyen programra.


Azt mondta ,hogy szeret engem, de már nem tud nőként nézni rám.


2011. nov. 5. 14:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Vállj el.
2011. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%

Atya ég, ez nagyon megalázó.

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél :((

Férjedről inkább semmit nem mondok...


Válás?

2011. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Igen, a váláson gondolkodom de még át kell gondolnom az egészet ,hogy hova menjek a gyerekekkel stb.
2011. nov. 5. 14:27
 4/29 anonim ***** válasza:
97%

Azonnal elválnék!!!

Miylen hozzáállás ez??Eszem megáll..

2011. nov. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
74%
Ő hány éves, és te hány éves vagy? Egyébkéntmeg vállj el. Én meg pl. egy 23 éves lányra nem tudok nőként nézni még, hanem lányként max. 27-31től nő, vagy férfi az ember szerntem. de a kor nem érdem hanem állapot.
2011. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Én 37, ő 46 éves.
2011. nov. 5. 14:29
 7/29 anonim ***** válasza:
97%

Kívánom, hogy mindenképp találj megoldást arra, hogy legyenek a dolgok válás után.

Ha együtt maradsz vele, minden leszel, csak boldog nem!

2011. nov. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
97%
A férjed egy undorító féreg. Válj el azonnal jobbat érdemelsz ennél. Igenis nő vagy! Ne hagyd, hogy lealacsonyítson!!
2011. nov. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
98%
Nekem az a durva, hogy ezt így közli veled... Vagyis maga a terve is, de hogy így eléd áll... Ebből arra gondolok, te elnyomható, megalázható nő vagy. És erre a bizonyíték, hogy nem fogtad azonnal a gyerekeket és léptél le onnan. Gondolom a házasságotok alatt kitapasztalhatta, hogy egy mosogatóronggyal egy szintre vehet, mert eltűröd.
2011. nov. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%
Ferjecske almodozik, vagy meg is van mar a a vele felkorban levo kurucka? Mi mas lehetne a kislany, ha hajlando idot tolteni egy kozzepkoru palival otthon, ahol gondolom lathato hogy egy csalados ferfi. Miert nem kuldted el egy hotelbe a csajjal? Addig mi O ott probalkozik, elpakoltam volna. Nincs ezen mit gondolkodni.
2011. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!