Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Már teljesen kivagyok bukva!

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy lassan 3 hete szakított velem a barátom,de azóta megbánta és újra akarja kezdeni!

A szakítás oka az volt,hogy nagyon sokat vitáztunk és az,hogy nekem elegem lett abból,hogy nem tud megváltozni,pedig nem nagy dologról van szó.Kb már 1/2 éve kértem erre a változásra,ami sikerült is neki kb 2 napig,max 1 hétig,de aztán újra olyan volt,mint ha mi se történt volna!

Azóta egyfolytában azt hajtja,hogy ő végiggondolta és,hogy rájött hogy mit veszített és,hogy most tényleg meg tudna változni,de én ezt nem tudom elhinni neki.Hisz ha 1/2 év alatt nem sikerült,akkor most miért sikerülne?

Ez a szakítás azért adott lehetőséget arra,hogy rendesen végiggondoljam a dolgokat,de egyik pillanatban újra akarom kezdeni vele,a másikban meg nem.

Mondtam neki,hogy én nem őt szeretem,hanem aki volt,de szerintem ő olyan már nem tudna lenni!

A bizalom is teljesen eltűnt a részemről,de még mindig szeretem és nagyon hiányzik!

Ja azt elfelejtettem,hogy 27 hónapig voltunk együtt és nagyon szépen indult a kapcsolat,csak sajnos megromlott vagy én nem is tudom,hogy miért történt ez velünk?És osztálytársak is vagyunk...tudom sokan azt fogjátok írni,hogy házinyúlra nem lövünk,de ha már megtörtént,akkor már mindegy és nem tudok mit tenni!

Kérlek,hogy válaszoljatok minél többen,hogy ti összejönnétek-e újra vele és,hogy szerintetek van-e esély arra,hogy megváltozzon?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Légyszi írjátok oda a nemeteket és a korotokat is!

Köszy!

Üdv!


2009. ápr. 10. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Azt elfelejtetted mondani h miben akartad h megvaltozzon?
2009. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak Ő tudja,hogy valóban megváltozna-e a kapcsolatotokért.De ha ennyire bizonytalan vagy,hogy egyik pillanatban igen,a másikban nem,akkor szerintem mindig eszedbe fog jutni,hogy kételkedsz,mindig várni fogod,hogy bakizzon valamiben és ezzel ott fogsz tartani,ahol most! 34/L
2009. ápr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Bssza meg ezt a házinyulas marhaságot, ezt is az találta ki akinek magyarázkodnia kellett, h miért nem jár osztálytárssal
2009. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod a bizalom teljesen eltünt.Ha bizalom nincs,akkor semi nincs,az mindennek az alapja!

Ha szereted(tted)akkor még sokáig fog hiányozni,mert az ember nem könnyen felejt,de minnél többet hezitálsz,annál nehezebb lesz a döntésed!

39/nő

2009. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak:

Abban kértem,hogy változzon meg,hogy engedjen nekem több teret!

Mert mivel osztálytársak vagyunk,így minden ott bonyolódik le...szóval ott van ő meg a barátok is meg mindenki!

Volt olyan nem egyszer,hogy amikor én a barátnőmmel beszélgettem volna,akkor ő is odajött és nem lehettünk ketten a barátnőmmel,mert minden lépésemet figyelte!

És amikor mondtam neki,hogy menjen el,akkor ő volt felháborodva,hogy miért nem lehet ott!

Ezt minden szünetben eljátssza és csodálkozik,hogy ki vagyok már akadva rá!Ő már többet van a barátnőmmel,mint én és volt,hogy még suli után is elment a csajhoz beszélgetni(ekkor már nem voltunk együtt és ne értsétek félre,nincs köztük semmi komolyabb)

Ha pedig el akartam menni valahova nélküle, a barátnőmmel,akkor engedélyt kellett kérnem tőle,mert sehova nem enged,csak nagyon nehezen!

Nem mehettem el buliba se nélküle,mindenhova csak vele v többen,de egyedül,nélküle semmiképp!

Szóval szerintem nem kértem tőle olyan nagy dolgot,pláne,hogy régen nem volt ilyen,hanem pont jó volt és semmiféle vita nem volt emiatt!

Szerintetek nagy dolgot kértem,vagy olyat ami megvalósíthatatlan?

Köszönöm a válaszokat,várok még további tanácsokra!

Üdv!

2009. ápr. 10. 12:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

1. ha nincs bizalom, akkor lőttek az egésznek

2. egy embert megváltoztatni nem lehet. ha erővel akarod rákényszeriteni, akkor esetleg ideig-óráig tudja tettetni, hogy megváltozott, de csak idő kérdése, mikor bukik ki, hogy csak szinészkedik, hogy megfeleljen neked. (persze ez a szinészkedés nem minden esetben tudatos, sokszor a delikvens maga is azt hiszi, hogy megváltozott)


szóval ennek a kapcsolatnak már nincs jövője, felejtsd el.

2009. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ja, és 29F
2009. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A szólásnak van egy változata: Házinyúlra nem lövünk, előtte meg kell vadítani! ;)


Amúgy ebben pont azért van valami, mert, ha szakít az ember az osztálytársával elég fájdalmas utána nap mint nap találkozni vele a suliban.

A változás pedig olyan valami, amit neki is akarnia kell, mégpedig nem CSAK a Te kedvedért, hanem úgy kell éreznie, hogy tényleg, az a bizonyos tulajdonság úgy jobb, ahogy Te gondolod, ahogy Te kéred tőle. Ha csak azért gondolja, hogy megváltozna, mert vissza akar kapni, abból megint csak max 1 hét lesz, mert nem válik belsővé a dolog. Megváltozni iszonyat nehéz, de nem lehetetlen. Jó, ha vannak olyan dolgok, amiknek az elvesztése sokkal jobban fájna, ha végleg lemondanátok a kapcsolatról. Mindenképp beszéljetek erről, talán kérdezd meg, hogy neki van-e olyan dolog, amit szeretne, hogy változtass. Mondjuk olyasmiben, amit te is úgy érzel, hogy jobb lenne.

Lehet pl: nem cigizel többet, nem eszel több csokit, nem nézel barátokköztöt, minden nap tornázol, vagy még sorolhatnám. Kb. olyan nehéznek kellene lennie, mint neki. Ebben a helyzetben jobban meg lehetne érteni egymást, hogy nehéz végig csinálni, ugyanakkor a másik álhatatossága erőt is ad, hogy ha ő meg tudja csinálni, akkor nekem is sikerülni fog. Mostanában századszor is megkaptam azt a ppst mélen, amit persze most nem találok, de kb az a szövege, ami ennek a videónak az elején van: http://www.youtube.com/watch?v=1hV3Mvpy_TQ

A lényeg, hogy szokássá lehet tenni valamit, amit nagyon akarsz és akkor már nem lesz olyan nehéz. Tenni kell érte, nem is keveset, de megéri. Ha kölcsönös lesz, adok-kapok, és főleg, megértem, hogy a másiknak is nehéz.

Aztán az is lehet, hogy mégis kiderül, nem egymásnak vagytok teremtve, de a változással akkor is csak nyerhettek.

2009. ápr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ui: ezt még akkor írtam, amikor nem írtad meg, hogy mi az a bizonyos dolog, ennek tükrében olvasd a választ! (Előző válaszoló)
2009. ápr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
Felejtős. Ha nincs bizalom, fél évig képtelen volt megtenni érted valamit.. Mi a francnak kezdenétek újra? Megszokás az egész, max. annyi lenne belőle, hogy összejártok kufircolni. Ha ez tetszik, akkor hajrá, de gyanítom, hogy ettől ezerszer jobb kapcsolataid lesznek a jövőben.
2009. ápr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!