Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek zavarná? Én...

Szerintetek zavarná? Én érettségi végeztem + van egy szakmám, szakács már lassan mester szakács válik belőlem ha minden jól megy. De!

Figyelt kérdés
Van egy pasi akinek diplomája van nagyon értelmes stb... Elhívott randira.. Nem befolyásolja az hogy nekem nincs diplomám, nem nézik? Akinek van diplomája az leáll azzal aki nem végzet valamilyen egyetemen? Köszönöm a válaszokat! 26N
2010. nov. 21. 14:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%

Ne aggódj! Problémát jelenthet egy kapcsolatban a mély szakadék, pl 8 általános kontra diploma, ha a felek nincsenek hasonló szellemi síkon, és így az "okosabb" kénytelen a társához alkalmazkodni, mivel a másik nem tud ekkorát "ugrani" felfelé.. DE! Veletek ilyen téren nem lesz semmi baj, mindketten iskolázottak vagytok, egy mesterszakács semmivel sem ér kevesebbet egy diplomásnál! Sőt..

Ha nem tartana téged megfelelő partnernek, nem hívott volna el!:)

2010. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10%
Azért a helyesírásra ráfeküdhetnél.
2010. nov. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha ezért lenéz téged, akkor egy barom. A diploma emberileg sosem minősített, és most sem minősít. Amit teszel, ahogyan másokkal viselkedsz, az minősít.
2010. nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
átlag pasit amugyis le lehet nyűgözni egy nagyonfinom vacsival...az meg nem okozhat neked gondot...
2010. nov. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
54%
Ezért vagyunk mi magyarok ilyen feszültek mert ilyen szarokon kell gondolkodni hogy ki mi stb... Nem is lesz ez a nép felszabadult soha. Csak meg kell nézni a többit Amerikában idő nincs feszengeni, mivel ott mindenki laza és ennyi. Én tudom mivel 1 évig New Yorkban voltam egy imserősnél és hűűhaaa haza jöttem és nagyon más... Mondjuk úgy érzi az ember, vissza se jött volna.
2011. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
24%
Jah és az emberek kiba**ott jó fejek voltak segítőkészek, és mégis a sötét beton szürke New York utcáin... :)Tehát innen látszik, hogy ez a néptől függ!
2011. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!