Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek, asszonyok!...

Lányok, hölgyek, asszonyok! Mit szólnátok egy ilyen bókhoz?

Figyelt kérdés

Adva van két 10-12 éves forma kisfiú. Egyszer csak megkérdezik, hogy hány éves vagy. Mondod, hogy 26. (én ennyi vagyok). Kérdezem, hogy mert, van ennek valami jelentősége? Erre nem mondanak semmit. Később megkérdezik, hogy van férje? Mondod, hogy van. És gyereke van? Mondod, hogy nincs. Erre nem telik el két perc, azt mondják, hogy szerencsés ember lehet a férje, és egyébként is csak 18-nak néz ki.


Eddigi életem legszebb bókját kaptam ettől a két gyerektől. Gondoltam megosztom veletek. Ti mit szóltatok volna ehhez?


2010. nov. 21. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, biztosan nem esne rosszul, de én még csak 21 vagyok, hozzászoktam, hogy fiatalnak néznek :)
2010. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon aranyos. :)))))
2010. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jólesne:)
2010. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 vagyok és sokszor 17nek néznek, múltkor egy 16éves srác kezdett el udvarolni, vagyis akart, megkérdeztem hány éves,aztán megmondtam,h én mennyi vagyok és rájött,h esélytelen. Aranyosak, de engem néha zavar. A 16éves srác azt mondta,h megtalálta a jövendőbeli gyerekei anyját:D
2010. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok elájulva mikor 16-nak néznek pedig 2o vagyok:D sőt kifejezetten utálom...mondjuk festéket ritkán használok, a hajamat nem festem...


A két kis srác pedig aranyos volt:D

2010. nov. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De aranyosak :D *p*
2010. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Aranyosak lehettek a kissrácok :)

Nekem a másik oldalról van egy sztorim. A férjemtől segítséget kért az egyik kolléganőm lánya. A lány 18 volt, a férjem 34. Amikor eljött hozzánk, CSÓKOLOM-mal köszönt neki a kiscsaj, és úgy beszélt vele, mint az apjával. Láttam a férjemen, hogy majd megüti a guta :)))

2010. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mikor először láttam az unokatesómat (tehát anyukám tesójának a kislányát), akkor öt éves volt. (Családi vita miatt sokáig rosszban volt mindenki mindenkivel, lényegtelen.) Anyu 43, húgom 18, én 21 voltam. A kislány nézegetett minket egy darabig, majd megkérdezte: "Közületek ki az anyuka?"
2010. nov. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem is 20 évesen is 16 -nak néztek. Bármikor a koromról volt szó kénytelen voltam elővenni a személyimet, hogy higgyék el én 20 éves vagyok nem 15-16. Biztosan igazat mondott a két gyerek. Egyébként ha azt válaszoltad volna, hogy van gyerek is, akkor még jobban jól esett volna vélemény. Anyaként is lehetsz fiatal és szép.
2010. nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze, hogy lehetek anyaként is fiatal és szép, de hát nincs mit tenni nincs gyerekem, nem azért válaszoltam azt, hogy nincs mert le akartam tagadni.
2010. nov. 22. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!