Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élő lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő lányok, asszonyok! Mit szólnátok ahhoz, h. közösségi oldalon (myvip) a párotok ismerősei között sok pucér v. félpucér nőt látnátok? Ti pedig "közéjük ékelődtök" arcképpel?

Figyelt kérdés

Szerintem ez irtó ciki! Pláne mert az én ismerőseim is látják a párom lapját ismerőseivel együtt.

Még ha személyesen nem ismeri őket, bár levelezni tud velük az oldalon.


2010. ápr. 21. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, hogy azok a nők a múltjából, vagy a jelenéből vannak. Ha a múltjából, azt el kell fogadni. Ha melletted ismerte meg őket, az gáááz.
2010. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én se tűrném. minek az neki? és nekem nem lenne mentség az, h pasi. én is csaj vok, de ő nem nézné jó szemmel, ha félpucér pasikat jelölnék be.
2010. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Újak ezek a pucér és félpucér, cici és s@ggmutogató csajok, nem régi ismerősei.

Mondjuk meg van a véleményem az "efféle" pucérkodó nőkről, mert én is nő vagyok, de nem süllyedek a pucérkodás szintjére.

2010. ápr. 21. 12:27
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ő erre mit mond? én nem tűrném. később csak fokozódni fog. nálunk is igy kezdődött. először csak bejelölgetett egyes vadidegen csajokat, aztan kommentar, aztan 1 masikkal msn, az küldött képet ( bár az nem félpucér volt ), de mit kommentálja már a pasim " ugy " minden jöttment csaj képét??
2010. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, akkor az más. Én nem tűrném el. Beszéld meg vele, hogy téged ez zavar és törölje őket.
2010. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, de arról ő nem tehet, hogy az ismerősei milyen képet raknak fel magukról.
2010. ápr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
féltékeny lennék nagyon és kérdőre vonnám,hogy mért jelölbe meztelen lányokat. és megértetném vele,hogy rosszul esik majd kitöröltetném vele
2010. ápr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nagyon egy gusztustalan dolog.Biztos nem tűrném,h a párom ismerősei között ennyi pucér nő legyen.Hisz minek az neki??Meg rég rosszat jelent ha pucér nők az "ismerősei".

Miért nem mondod meg neki,h ne mert rossz,h az ismerőseid látják,meg persze kérdezz rá,h miért kellenek azok.

2010. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon gáz. Mondjuk én eleve azt hittem, hogy 20 év fölött senki nem használja a myvipet...

Hogy mit szólnék? Először is, mivel én mondjuk ilyet el se tudnék képzelni róla, megkérdezném először viccelődve, hogy ez meg mi, ha kiderül, hogy komolyan ott próbál meztelen csajokat nézegetni, akkor elmagyaráznám neki, azt amit te is mondasz, hogy ez nagyon ciki, mert az összes ismerőse, többek között én és a barátnőim is látják, hogy myvipen nézeget pucér csajokat. Szerintem erre el kéne szégyellnie magát. Vannak erre a célra magazinok, meg weboldalak, nem egy közösségi portálon kéne ezt csinálni.

Esetleg ajándékozd meg valami igényesebb férfimagazinnal...

2010. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
de azért nem mind1. ezeket csak ugy bejelölte, vagy h ment ez??
2010. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!