Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találhatnám meg a vérszer...

Hogy találhatnám meg a vérszerinti apámat?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hol élhet valószínű itt magyarországon. Pár évet volt börtönben is.
2010. nov. 22. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
ha tudod a születési dátumát és az anyukája nevét, akkor a Te lakcímed szerinti önkormányzatnál megmondják
2010. nov. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Hát ha tudod a nevét, születési adatait akkor talán rendőrség segíthet megtalálni vagy valamilyen hivatalos szerv. De esetleg családtagokon, régi barátokon, ismerősökön keresztül te is elindulhatsz nyomozni, ha tudsz pár embert akik ismerték.
2010. nov. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nehéz, én is megtaláltam az enyémet 16 év után...

Név alapján... tudakozó, telefonkönyv, közösségi oldalak, ismerősök, rokonok...

2010. nov. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sem önkormányzat, sem rendőrség nem fog segíteni. Milyen alapon? Bárki bemehetne és kikérhetné ezeket az adatokat... Személyiségi jogokat sértene.

Lehet, hogy ő nem szeretné, hogy megtaláld, arra nem gondoltál? Nem biztos hogy jó ötlet megkeresni...

2010. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha bemész a születési dátumával és az anyja nevével az önkormányzathoz, akkor ott le kell írnod néhány mondatban ,hogy miért szeretnéd megtalálni. Ők megkeresik levélben, és megírják neki, hogy téged hol érhet el, ha fel akarja veled venni a kapcsolatot. Direktbe nyilván nem adják ki, de így megtalálhatod. a többi már csak rajta múlik.

ezzel foglalkozom immáron 6 éve

2010. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Vöröskereszt szokott segíteni ilyen esetekben.
2010. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen családon belül valakitől. Vagy rokonok. Édesapád testvérétől stb. Csakis tőlük érdeklődjél. Az önkormányzat tele van adatokkal, de az igazság a családon belül van.
2010. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Családon belül nem tudom,mert testvére nem volt, szülei pedig már meghaltak!

Falun lakok, helyi önkormányzathoz nem szívesen mennék le, nem akarom tudjanak róla, dolgozik ott ismerősünk.

Apám kb.10évvel ezelőtt már fel akarta venni a kapcsolatot velem, de én akkor elutasítottam.( 11 pár éves voltam akkor, anyuval mentünk el vmi hivatalos helyre, s ott felolvasták apám levelét, amiben kérte, hogy keressenek fel.) Akkor nem akartam vele foglalkozni, bántott hogy elhagyott annak idején.

Most viszont már van egy pici babám, s elgondolkodtam rajta, hogy a nagypapáját nem is ismeri.

14:42 es-nek!

Esetleg tudnál nekem segíteni, ha írok privátba?

2010. nov. 23. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!