Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire van joga egy olyan...

Mennyire van joga egy olyan nőnek megverni akivel semmilyen vérszerinti kapcsolatunk sincs, de egy időre együtt élünk? (16/l)

Figyelt kérdés
anyától még elviselem ha bánt, akkor is, ha szerintem nem érdemelném meg. de ilyenkor mi van? rengeteget ordibál velem ez a nő minden apróságért, bocsánatot is kérek ezerszer, és igyekszek mindent megtenni, de most meg meg is vert, én meg csak tűrtem. fontolgatom hogy szóljak valami gyermekvédelmisnek, de nem csak én tudok erről, még sem tesz senki semmit. mit csináljak, komolyabb testi bajom nincs, de ez így még sincs rendben...
2011. aug. 3. 21:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ki ez a nő Neked?
2011. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%

"anyától még elviselem ha bánt"


- Na, itt kezdődik a baj.


Ha legközelebb bánt, szedd össze magad, és kapard ki a szemét. Ha nem megy, szólj néhány komoly igazságérzettel és tesztoszteronnal rendelkező fiú ismerősödnek...

2011. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Darcy01 ***** válasza:
100%

Ki ez a nő?


Szerintem semmilyen joga sincs hozzá.

2011. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
De ki az a nő valójában?
2011. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
mégis kiről beszélsz? Anyukádról?
2011. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%

Mond meg neki, hogy nem így kell gyereket nevelni, hanem ésszel! De ha az nincs neki, akkor nem csodálkozok rajta, hogy csak veréssel tudja megoldani a dolgokat.

Amúgy meg ne hagyd magad, csavard ki a kezét, vagy fogd le!

Ha még így is ütlegelni akar, akkor adjál neki egy jó nagy jobb horgost, attól tuti megszédül!:);)

Ne hagyd magad. Ha igazságtalanul ver, márpedig gondolom igen, akkor nem szabad hagyni, hogy ez még jobban elfajuljon! Mert ettől csak rosszabb lesz.

Neked is vannak jogaid, ne azért szüljön gyereket, hogy verje, hanem , hogy nevelje. Nem erre való a gyerek.

Egy szülő sem tehet meg mindent a gyerekével, ahogy azt ő képzeli. Az ő felelőssége, hogy milyen lesz a gyerek majd felnőtt korban. Veréssel meg csak az ellenkező, rosszabbik hatást fejti ki ami lehet majd csak később fog felszínre jönni.

Vagy kérj ismerőstől, rokontól segítséget.

De ahogy írtam: Ne hagyd magad!!!

2011. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmi joga nincs Megmondod neki, hogy következő alkalommal ha egy újjal is hozzád ér feljelented...Talán már ordibálni se fog veled. Mond meg neki...Ha nem mondasz neki semmit, akkor nem is fog változni semmi. Állj a sarkadra!! MEGTEHETED. De anyád se verhetne meg...Akármennyire is mérges rád most már nem a régi világ van, hogy egy legyintéssel elintézzék a dolgot.
2011. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Igazából senkinek nincs joga megverni senkit.

Szerintem szólj valakinek mindenképp. Jó ötlet, hogy gyermekvédelmiseknek, ugyanis pont ez a dolguk.

2011. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
7%
Most mi az h bánt? Mert ha kaptál egy fülest, akkor ok nincs hozzá joga, de kb körberöhögnének, de ha komolyan megvert, akkor menj vhova!
2011. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem az anyja. Benne van a kérdésben.



Mostohaanya, esetleg apa új barátnője? Tanár, nevelőnő?


Üss vissza. Szólj oda erélyesebben.

2011. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!