Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről a férfiról?

Mit gondolsz erről a férfiról?

Figyelt kérdés

Van 4 gyereke, majd a testvérének a felesége meghal, a testvére pedig alkoholista így a gyerekeket intézetbe vinnék, de ő elvállalja, mivel azért elég jó pénzt is lehet kapni ha jól tudom.

A gyerekeket főleg az egyiket eléggé dolgoztatja többet dolgoztatja mint a sajátját,van a 4 fia ebből a legnagyobbik 24éves és nem dolgozik sehol,szerintem jobb lenne azt dolgoztatná, a többi 3 gyereke pedig egyetemista, közép és általános iskolás,de úgy érzem ez megalázó,


2010. nov. 24. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem egy féreg! a gyereked nem arra való, hogy dolgoztasd! Inkább, hogy taníttasd és szeresd, óvd!

majd ő eldönti, hogy mit akar!

2010. nov. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet... A kérdésből leszűrve, te lehetsz, akit dolgoztat... Ha nem, akkor bocsi... Hát itt vannak eltérések... Pl én tanulok az öcsém kevésbé... Ő ezért többet van munkára fogva... De szerintem így is jobban jártak, mint az intézettel... De ki tudja...
2010. nov. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én nem család tag vagyok csak egy barát és ezt látom és sajnálom szegény fiút
2010. nov. 24. 20:08
 4/8 anonim ***** válasza:
A gyámügy biztosan kiemelné őket.
2010. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha kivülálló vagy, akkor jobb, ha nem szólsz, mert nem tudod, mi az oka annak, hogy a gyereknek többet kell dolgoznia. Nem biztos, hogy a helyzet olyan, mint amilyennek te látod.
2010. nov. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez utóbbi az apa! :D
2010. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Azért elég jó pénzt is lehet kapni ha jól tudom" irod

Én meg ugy érzékelem hogy Te egy rosszindulatú szomszéd vagy aki arra is képes hogy feljelentgesse azért mert éppen borsólevest ad húsleves helyett a srácoknak. Szégyelhetnéd magad!!!

2010. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rosszul érzékeled, sem feljelenteni nem akarom sem az orromat beleütni.
2010. nov. 27. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!