Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról a fiatal...

Mit gondolsz arról a fiatal férfiról vagy a kapcsolatáról, hogyha ő "asszony"-nak hívja mások előtt a szintén fiatal élettárs-menyasszonyát? Ez pozitív, vagy negatív?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Hagyományos és téves megnevezés. Valószínüleg vidéken még gyakorinak mondható az ilyen megnevezés. Még nem feleség,tehát még nem is asszony.
2010. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Semmiképp sem negatív. Inkább büszke rá :o)
2010. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk viccből néha mondják, néha az én párom is. Pl. "adj egy csókot asszonypajti! " Nekem még sosem tűnt negatívnak mikor másoknak mondták, persze mindenki vicces hangsúllyal használja! Vagy pl.párom haverja mondja, hogy voltunk az asszonnyl bevásárolni... Nálunk nem sértő.

Mondjuk én utálom ezt a szót, mikor komolyan mondják, azt meg főleg mikor valaki azt mondja, hogy elasszonyosodott. Wáááá, na attól kiráz a hideg.

2010. febr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy egy falusi macsó. Nem lehet egy romantikus lélek.
2010. febr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Régimódi,lenézőés kissé parasztos kifejezés.( de ez csak az én véleményem,lehet, másnak bejön)Nekem nem tetszik,de az se, amikor a nő a férjéről azt mondja, hogy az "uram", mint annó Liptai Klaudia 41 /nő
2010. febr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is lenéző. Nekem az asszony szóról gyerekes, otthon élő, eltartott, főző, mosó, takarító, elhízott nő jut eszembe. Egy volt barátom hívott így, de leszoktattam róla. Meg tudnám rugdosni azt, aki asszonynak nevez. Azt se szeretem, ha megyek a hapsi előtt és rácsap a seggemre. Az is undorító szokás.
2010. febr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a pasim néha viccből mondja szerintem tök aranyos persze ahogy mondja hogy asszonykám
2010. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

én is inkább viccelődésből szoktam hallani.

ha véletlenül komolyan hallom egy férj szájából,akkor is röhögnöm kell :)

és azt gondolom,hogy "csóri feleség,biztos nem egy álom az élete"

nekem valahogy olyan uralkodón jön vissza...nem tudom miért

2010. febr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Vicces :)
2010. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
inkább szólítson asszonynak, mint mondjuk anyának, én meg őt apának...
2010. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!