Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám 55 éves, egy Ákos...

Anyukám 55 éves, egy Ákos cdnek vajon örülne? Még nem nagyon hallott tőle egy számot se.

Figyelt kérdés
És még tudtok valami magyar előadót ami hasonlít a Fiestához vagy a Noxhoz?
2010. nov. 25. 13:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Biztos örülne. De egy Szalóki Ági, vagy egy Péterffi Bori is szóbajöhet. Palya Bea.
2010. nov. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ajándékozásnál ne nagyon adj olyat amit még nem hallott. Én most apukámnak 52 éves hofi cd-dvd t adok.Mert tudom h szereti
2010. nov. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Snki sincs, aki megér 55 évet, s Ákossal nem találkozott :)

Ha szól eg yÁkos a rádióban, kérdezd meg, tetszik-e?

vGA YKÉRDEZD MEG, SZERETTE-E A boNANZA bANSAÍT

2010. nov. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Egyszer ment egy Ákos szám a rádióban, és felfigyelt rá, innen jött az ötlet, hogy azt kap névnapjára, köszönöm a válaszokat :)
2010. nov. 25. 13:47
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát ez nem kor, hanem egyéni ízlés kérdése.....lehet hogy bejön neki de lehet hogy nem. Én szüleim pl. nem szeretik, de 28 éves kolléganőmnek ő a kedvence.

A Noxhoz nem tudok hasonlót, mert ők elég egyéni zenét játszanak, a Fiesta meg latinost, tehát az is elég egyéni a magyarok között.

Mindenetre van jópár magyar zenekar (United, TNT, Back II Black, stb.) akik dallamos popot játszanak, de nem jelent semmit mert mindenkinek más az ízlése.

2010. nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Egy csokor virág mindent visz.
2010. nov. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

szerintem nem a korától függ, hogy fogja-e szeretni, hanem az ízlésétől.


Esetleg Zséda lemez?


Vagy vegyél könyvet olyan témában, ami biztos érdekli.

2010. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Még azt tudom, hogy szereti a táncdalfesztiválokon elhangzott régi számokat, csak sajnos nem tudom, hogy szerezhetném meg neki őket...
2010. nov. 25. 13:55
 9/19 anonim ***** válasza:

Ajándéknak én csak olyasmit vennék, amit az ünnepelt biztosan szeret - nincs rosszabb annál, ha az ember olyasmit kap, amire semmi szüksége (nálunk régen ez évekig így volt:(

A legjobb, ha megkérdezed, hogy mit szeretne.

2010. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Na látod ez tényleg jó ötlet. Én is szoktam a régi jó számokat hallgatni jutub-on. Készits egy összeállitást, abban a munkádat is értékelni fogja. Én pl. szeretem a Tankcsapdát is. Minden számukat ismerem. 53/N.
2010. nov. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!