Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hallott mar vki arrol h egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallott mar vki arrol h egy eskuvo felbeszakadt v netalan NEM-et mondtak? V ilyen csak a filmekben van?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Édesapám mesélte, hogy a templom előtt a hölgy megfutamodott, tehát ki sem mondta a boldogító igent.
2010. jan. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam róla, hogy a pár egyik tagja poénból nemet mondott. Gondolta, jó vicc lesz. Hiába magyarázkodott utána, az anyakönyvvezető nem fogadta el, nem mondhatott másodjára igent, ők meg ott álltak, házasságkötés nélkül, kifizetett lagzival, násznéppel... Legközelebb fél év múlva próbálkozhattak újra.
2010. febr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én olyanról tudok,hogy egy ismerősöm kétszer is egy héttel az esküvő előtt mondta vissza az egészet a vőlegényének. Szegény srác, nem lettem volna a helyében...
2010. febr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

huh, a második nagyon meleg :)))


nekem nincs sztorim, de ha egyszer arra kényszerítene a párom, h menjek hozzá feleségül, akkor majd észben tartom, h mit kell mondanom az anyakönyvvezetőnek :)

2010. febr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lakodalomba voltunk zenészként meghívva. A menyasszony NEM-et mondott. Az ország távolabbi tájairól is összecsődült 300 ember mit tehetett. Ami meg lett főzve megették, megitták, mulattak egyet és hazamentek. Minket is részben kifizettek. Persze a menyecsketánc elmaradt.
2010. febr. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy álmom egyszer egy ilyen :DDD Lehet részem is lesz benne, mert a barátom nagyon nem akar házasodni, de a barátnője erősködik... Évek óta mondja, hogy meg leszek hívva az esküvőre, én leszek az aki járó motorral várja őt kint :DDD
2010. febr. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltam olyan esküvőn, hogy éjfélkor mikor vissza kellett volna jönnie az új párnak, csak a hír jött, hogy válni fognak, mert összevesztek a menyasszonytáncból összegyűlt pénzen. Legalább időben kiderült, hogy pénzügyekben nem értenek szót:D
2010. febr. 1. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan esküvőn voltam, ahol a menyecsketánc után a vőlegény lelépett a pénzzel... Hónapokig nem tudtak róla semmit. Persze, hogy elváltak.
2010. febr. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Párom mesélte.

Kajához készülődik a násznép, ifjú férj szól: "Kérem fordítsák meg a székük alját". Rajta egy fénykép, ahogy az ara épp szo... egy srácot, egy másik meg hátulról...

Kicsit jól sikerült a leánybúcsú...

Mindenki döbbent, vőlegény: "köszönjük, hogy eljöttek, az ajándékokat, a pénzt, a hétfőt a bíróságon kezdjük."

Nagyon durva lehetett :D

És mily meglepő, elváltak.

2010. febr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az uccsót már olvastam valahol :)

Nekem a családjogos tanárom mesélte, hogy esküvő időpontjára elment ahova meg lett hívva és senki nem volt ott. Akkor derült ki, hogy a párocska szakított.

2010. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!