Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátok, iskola/munkatársak,...

Barátok, iskola/munkatársak, családtagok. Kik ismerted félre? Milyen félreértés volt az, ami rosszul érintett, s hogyan kezelted?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

"Kik ismerted félre?"


Ez mit is akar jelenteni? :)

2010. nov. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem "Ki ismert félre (téged)?" vagy "Kit ismertél félre?"


Voltak páran. Ma már nem mindegyikükre haragszom. Engem meg félreismerni nem igazán lehet, mert nem szokásom megjátszani magam.

2010. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ismerted helyett természetesen "Ismertek" :)
2010. nov. 25. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyik rokona a páromnak egy lagziban megdicsért, hogy milyen szép nagylány lettem, egyre szebb:D (azt hitte a párom húga vagyok, aki amúgy 7 évvel kisebb nálam...:-S)

Aztán hallottam, hogy mind súgnak össze a nénikék a hátunk mögött, hogy milyen aranyos testvérkék vagyunk:)) mondtam a páromnak, hogy csókoljon már meg :))))))) na azt a pillanatot sosem hagynám ki, mikor megcsókolt a nénikéknek leszakadt az álluk...nagy volt:D



Egyik közös barátunk (a párom unokatestvére) 2 év barátság után jött rá, hogy (akkor) nem 16 éves vagyok hanem 19 :))



Egy kislány az úton egyszer azt kérdezte az anyukájától mikor szembe jött velünk, hogy "anyuuu, ők ikrek?" (ez volt az a pont, ahol a párom hajat vágatott:D)


2o-L

2010. nov. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!