Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellemetlenül kellene, hogy...

Kellemetlenül kellene, hogy érezzem magam emiatt?

Figyelt kérdés
Unokanővérem és én legjobb barátnők vagyunk. Sokat szórakozunk együtt. Ő már évek óta kapcsolatban van, én egy ideje már nem. Együtt nézegetjük a pasikat, és mostanában egyre többször fordul elő az a cikis helyzet, hogy akit ő kiszemelt magának (persze csak hogy jól néz ki, semmi több!), az előbb utóbb rámstartol, és velem kezd ki! ez már nem az első eset, és olyan furán érzem magam! ez igy fair vele szemben? megbántom én ezzel őt??
2010. nov. 25. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Neki kapcsolata van. Foglalkozzon a sajat baratjaval.

Ne nezegessen masokat.

2010. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért bántanád meg? Hisz mint mondtad, ő nem akar velük kapcsolatot, köszöni jól megvan a párjával. A fiúk pedig tudják venni azokat a nonverbális jeleket, amikből kiderül, hogy valaki nyitott-e feléjük, vagy sem.

De ha zavar a dolog, esetleg kérdezd meg az unokanővéred.

Bár szerintem az lenne a fura, ha ő kapcsolatban úgy kezdene flörtölni, hogy a fiúk rá is startoljanak!

2010. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!