Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Én érezzem...

Most mit csináljak? Én érezzem magam kellemetlenül? :S

Figyelt kérdés

Szóval 32 fős osztályom van, 12 fiúval, többi lány.(énis fiú vagyok). Egész évemet lányokkal töltöm, ugyanis a fiúkkal értelmes dolgokról nem tudok beszélni, szétunom magam, ha velük vagyok, és a semmiről tudnak beszélgetni, egyszerűen nem bírok velük egy légtérben lenni. A másik, hogy csak én utálom a focit, mindig "kiközösülök" a játékbóltesiórán, ut*álok focizni.:-S

No már most mindenki k*cs* b*zinak, meg homárnak hív, pedig nem tehetk róla, ha velük nem tudok szót érteni.:)

Fiúk közüls most is csak én lettem 5-ös matekból..Komolyan mondom...éeletem legrosszab két óra közti szünetét éltem meg...Minden b*zeránsnak elhvítak...Nagyon rosszul esik, de nem tehetek róla, ha a lányokkal értem meg a közös hangot...

Hagyjam rájuk, vagy mi?? Még 3 évet ki kell bírnom velük..-.-


2011. jún. 9. 14:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, neked lesz lehetöséged majd tovább tanulni, nekik meg nem. Az te életed, ne a hülyékre hallgass.
2011. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%

Ha jobban kijössz a lányokkal, akkor természetesen legyél velük.

Ne érdekeljen, hogy mások mit gondolnak.

Idővel jobb lesz, a fiúk is érettebbek lesznek és másképp fognak hozzáállni a dologhoz.

Csak ne add fel! ;)

14/lány

2011. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát az igazság az, hogy nálunk fele is különcnek nézik azt aki nem a saját nemével barátkozik. Persze ha ez még egészséges akkor nincsen semmi baj, de a legtöbbször azért van valami a háttérben. Azért durva ha így leszólnak érte, de az is az, hogy a veled egykorú fiúkkal nem tudsz kijönni, még eggyel sem. Akkor veled is gond van. Mindenki úgy éli az életit ahogy akarja, még te is.
2011. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

ezek nyomik,plusz csak irigyek. hagyd a fenébe őket. velem anno ugyanez volt fordítva. fiús csaj voltam,a fiúk imádtak mint havert,mert jól lehetett velem dumcsizni,mentem velük focizni is akár. a nyafka,picsogó lányokkal egy szót se tudtam beszélni,annyira mások voltak-2 kivétellel-

a csajok utáltak,kiközösítettek,lek..áztak,csak mert ette őket a fene h engem a fiúk mindenhová vittek,őket meg nem.


a lényeg h te jól érezd magad.

2011. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A "kiközösülök" az nagyon tetszik :)


Nem hiszem, hogy ki kell bírnod még három évet, nyugodtan menjél át egy másik suliba, ahol talán normálisabbakat fogsz kifogni.


Nem hiszem hogy kis bu*i lennél, csak éppen nem pont olyan vagy mint ők. Sajnos a hülyék még eyt sem képesek elviselni, ezért bántanak-ne hagyd magad, állj odébb.

2011. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak irigyelnek! Hagyd rájuk. Majd rájönnek, hogy jobb a csajokkal "haverkodni"!

Őszintén szólva mindig is szimpatikusak voltak azok a fiú osztálytársaim, akik képesek voltak a lányokkal is kijönni és nem csak magukkal... Ez egy vonzó dolog és nem b*zis. Épp az a b*zis, hogy csak egymással vannak el...

2011. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kamaszlogika...

Tehát az a fiú, aki szeret lányok közt lenni, az a bu.zi.

Az a fiú, aki csak fiúk közt szeret lenni, az nem bu.zi.


Régen voltam kamasz, de nálunk pont fordítva volt. :DDD

2011. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"mindig "kiközösülök" Ez tetszik.

Amúgy ne fogalkozz velük csak irigyek.

2011. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Érdekes ellentmondás, hogy azert vagy b..zi, mert a lanyokkal vagy!! :D:D:D Én se értenem meg magam ilyen fiukkal, pedig lany vagyok!!:D:D A vilag vegere menekulnék eloluk! (35/L)
2011. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nézd, kifejezett elony, hogy a TÖBBSÉGGEL vagy joban! Hiszen a lanyok vannak tobben, nem? Akkor az ő véleményuk a kozossegi szinten mérvadó. Akkor Te vagy a legtobbre ertekelt fiu az osztalyban, nem? Esetleg kis "politikát" vess be a lányoknál, hogy itt-ott hangoztassák is, hogy a Te viselkedesed tetszik nekik, nem a tobbi fiúé. :) Nyilvanvalo ez mar most is, csak ki is kell mondatni közössegi normaként! ;) (35/L)
2011. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!