Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állítsam le az anyósomat?...

Hogy állítsam le az anyósomat? Kezd nagyon elegem lenni.

Figyelt kérdés
Férjem kapott egy lehetőséget, hogy kimenjen külföldre dolgozni pár hónapra. Nem nagyon akar, max úgy, hogy megyünk mindketten. Viszont akkor fel kell adnom az állásom és a vállalkozásunk is. Azt nem akarom, hogy ő megy, én maradok, mert friss házasok vagyunk, most vettünk lakást, most akarunk gyereket, stb. Erre jön anyósom, és itt csesztet, hogy miért nem, milyen lehetőség, neki is volt ilyen, ő a 2 gyerekét is itthon hagyta volt, stb,stb. Kikészít. Igazából azt se akarta, hogy összeházasodjunk. Most is ezzel jön, miért nem lett volna jó csak úgy együtt élni, minek kellett a házasság.
2010. nov. 26. 12:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%

Nem egészen értem a dilemmádat.

Most azért neheztelsz anyósodra, mert azon van, hogy menjetek, vagy fordítva?

2010. nov. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Én azt gondoltam, amikor elkezdtem olvasni, hogy majd nem akar elengedni az anyós! Mi itt a gond? Nem inkább az , hogy te nem akarsz menni?
2010. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%

én se értelek?!


csak pár hónapról van szó és nem éri meg feladnod a munkahelyed illetve a vállalkozásotokat!

azt a kis időt kibírjátok egymás nélkül!

pláne ha gyereket is akartok akkor nem mindegy hogy van e előtte munkád!!!


én hagynám a férjem hogy menjen!és várnék rá.

egyébként is a férjem külföldön dolgozik tehát tudom milyen az hogy nélküle lenni már van egy majd két éves lányunk is.terhességem alatt is kint dolgozott.

tudom milyen szinte egyedül csinálni végig a 9 hónapot és ami utána jön.


úgyhogy biztosan állíthatom hogy azt a pár hónapot ki fogjátok bírni,sőt lehet még szorosabb lesz a kapcsolatotok!!



24N

2010. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Ha te is mesz, akkor tobbe kerul a leves, mint a hus. Nem lesz munkad, el kell majd tartson deged is a ferjed, stb. Par honap nem a vilag vege.
2010. nov. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
34%
Én sejtem mi a gond. Tök mindegy, hogy mit mond az anyósom, nekem is elegem van, hogy mindenben okos, és majd ő megmondja a tutit. Aztán egyszer kiosztottuk a férjemmel együtt, hogy ez a mi életünk, a mi döntésünk. ha elszúrjuk, majd mi helyrehozzuk. Ő is döntött így-vagy úgy, az meg az ő dolga. Azóta is próbálkozik, de nem gy mint régen. Elég csak annyit mondani mérgesen, hogy: Mama! És erre: jól van, ti tudjátok...
2010. nov. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy tűnik hogy egyszerűen az a bajod hogy te nem akarsz menni. Nem értem miért kell összenőni, és elszúrni a férjed lehetőségét, ülj szépen meg a seggeden, és várd meg míg hazajön. Mitől félsz?
2010. nov. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

Anyósokat nem lehet leállítani!

Ha nem mész, az a baj, ha mész, akkor meg az ...

:-)

2010. nov. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Azt egyikünk sem szeretné, hogy egyikünk itt, másik ott. Legalábbis remélem. A normál családmodell híve vagyok. Ha család, akkor együtt a család, nem külön. A vállalkozást csak akkor tudnánk vinni, ha férjem is itthon van. Anyós azt akarná, hogy a fia menjen, én maradjak. De most azt mondtam férjemnek is, hogy ha akar, menjen, aztán meglátjuk mi lesz. Egyébként sem túl rózsás a házasság. Szóval nem tudom. Viszont azt tényleg nem értem, miért velünk foglalkozik anyós. Van még két gyereke, mindkettő otthon lakik még, inkább az ő útjukat egyengesse. Férjem 11 éve nem él otthon.
2010. nov. 26. 13:34
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Jólértem?Friss házasok vagytok, de nem rózsás a házzasságotok?

Azért mert anyós elmondja a véleményét még nem kéne így kiakadnod.

A döntés a Tiétek

2010. nov. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Állás,saját vállalkozás,örülj hogy ezek mellé még plusz kaptatot jó külföldi álláslehetőséget!Sokan nevelnek föl úgy gyerekeket,hogy a párjuk kénytelen külföldön dolgozni,mert itthon nem kap állást,és kibírják,éveket is,hosszú éveket,nekem van olyan ismerősöm nem egy,akik 11 éve dolgoznak külföldön,nem csak pár hónapot.Örülj a lehetőségnek,Te meg maradj a seggeden,és várd haza nagy szeretettel,finom ételekkel!Attól félsz,hogy majd valaki elviszi tőled?Igen,megeshet..de ez a veszély bárhol fennáll.
2010. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!