Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan állítsam le anyósomat?...

Hogyan állítsam le anyósomat? Szerintetek is durva, amit csinál?

Figyelt kérdés
Egy emeletes házban lakunk, mi a 4.-en, ő a 2.-on. Parancsba adta nekünk, h minden nap, mikor megyünk sétálni, vigyük be neki a kicsit egy negyed órára. Ha egy nap nem látja, teljes extázisban van, h sose látja az unokáját. Ha nem szólok neki, h megyünk, akkor hallgatózik, h mikor cuccolunk le a babakocsival és az esetek nagy részében akkor is kijön és ráugrik a gyerekre. Kislányom 2 hónapos.
2011. aug. 29. 18:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem irigyellek! Nekem ez durva! Miért nem megy néha ő fel hozzátok?

Beszélj erről a pároddal és utána anyósoddal!

2011. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Feljöhetne, de nem minden nap !
2011. aug. 29. 18:49
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha szól, mondd neki, hogy olyan fáradt vagy, elfelejtettél becsengetni, sokszor azt sem tudod merre álla a fejed. :) Jobb lenne, ha ő jönne, bár nehogy rászokjon! :)
2011. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Első vagyok!

Isten mentsen,minden nap ne menjen! Hú,ez így nem lesz könnyű neked,hogy egy házban laktok. Kitartás neked!!!

2011. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
cserélj lakást, legalább két utcával arrébb.
2011. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Igen, durva. Nem hagy élni. Én belehalnék bár sosem költöztem volna oda mert tudom, hogy ilyen vagyok. Szerencsére 200km-re lakom a családtól. :p Na, jó azért sokszor milyen jól jönne ha csak úgy átugorhatnék anyuékhoz vagy otthagyhatnám a gyereket amíg elmegyünk valahová!
2011. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Na akkor követted el életed legnagyobb hibáját,mikor egy házba költöztetek anyósoddal.Én az ország másik végébe készülök,hogy ne is halljak róla.Irigylem azokat,akiknek jó anyósuk van,nekem sajnos nem.
2011. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, hogy szereti az unokáját/unokáit, és ez rendes dolog, de azért ez nagyon durva!!!! Én szemben lakom anyukámékkal (családi ház), de még Ő sem jön át minden nap, vagy nem "kell" átvinnem a gyerekeket (2 éves és egy fél éves). Pedig a lányom imád ott lenni vagy a mamával/papával lenni. Ha valamiért átugrana (pl hoz kaját vagy vett ezt-azt) mindig felhív hogy jöhet-e, pedig szemben laknak!!!

Anyósom más tészta. Nem laknak messze, kocsival max 5 perc, de ő sosem jön (nem mintha hiányolnám). Igaz nem túl jó a viszonyunk, (miután zárt lakásban cigivel a kezében akart játszani a lányommal -én meg terhes voltam a másodikkal- meg arra tanította hogy hogyan kell megütni apát...-itt már rászoltam és nem is először..). De hogy vele egy házban vagy csak a szomszédban lakni....SOHA!


Mondd meg neki hogy nem tudod mindig bevinni a gyereket, (épp siettek...) illetve neked is kell a magánszféra. Mondd meg neki mert később csak rosszabb lesz ha ennyire erőszakos.

2011. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nem nagyon durva, bár a parancs kicsit erős.

Használd ki a negyed órákat, magaddal foglalkozhatsz, esetleg egy kávé, egy smink stb.

VAgy beszéld meg vele, h mikor unokázzon amikor neked is jó:) Használd ki, hogy a közelben van, nézd a jó oldalát!

6-7 hónapos koráig én is ellenségnek tekintettem minden unokázását, azóta a jót látom benne!

2011. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Utolsóval egyet értek.Én is negatívan álltam az anyósomhoz,ahogy nagyon sokan,aztán rájöttem,hogy az ő imádatát simán a hssznomra fordíthatom.Abban a 15-30 percben míg vele van olvasgathatsz,netezhetsz,vehetsz egy forró fűrdőt,beugorhatsz a kozmetikushoz vagy akármi.Nem légy ellenséges,imádja a gyerekedet,ez természetes,valószínüleg agyon fogja kényeztetni,és a pici is imádni fogja.Örülj,hogy van nagymamája.
2011. aug. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!