Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam le az anyósoma...

Hogyan állítsam le az anyósomat, nagyon idegesít?

Figyelt kérdés
Alapjáraton nincs vele probléma,jól megvagyunk,de néha nagyon bunkó. Állandóan megszól más embereket,akik kicsit is "mások". Megyünk az utcán és lát egy gyereket,vagy felnőttet akin sajnos látszik hogy nem teljesen egészséges,látványosan elkezd sajnálkozni. Hogy szegény milyen rossz már neki,meg hogy néz ki. A hajléktalanok miért nem mennek dolgozni,a négerek meg a kínaiak hogy néznek ki. Olyan rondák,és gusztustalanok. Nem veszi magát észre hogy ez milyen dolog már,és hogy ezzel nagyon idegesít! Nem érdekli hogy engem nemi érdekel amiket mond,nem is figyelek rá,de min 1óráig beszél valakiről aki nem tetszik neki.
2011. máj. 10. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Addig örülj, amíg nem rólad mondja ezeket. Bár lehet, ha nem vagy ott, megteszi.

Ezen te nem tudsz változtatni, max ha szólsz, még ő fog megsértődni.

2011. máj. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mond azt neki,: Mama, én szeretem az embereket, elfogadom és tisztelem őket olyannak, amilyenek, még magát is!

Szóval, szépen megkérem rá, hogy engem hagyjon békén ezzel, kíméljen meg az állandó ítélkezéseitől, véleményeitől, mert egyáltalán nem érdekel. Köszönöm.

2011. máj. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerős az helyzet, nekem apósjelöltem hasonló: végignézi a TV híradót és közben folyamatosan kommentálja, de bármi haláleset vagy hasonló történik közli h "biztos cigányok volt, meg is érdemelték" vagy ha jól láthatóan nem cigányok voltak akkor ugyanezt zsidókkal, szóval eléggé idegesítő.
2011. máj. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Amikor kisgyerekekről vagy babákról mond véleményt akkor szeretném szájon ütni. Pld:látszik hogy szülés közben megnyomódott,szegény olyan kis szerencsétlen,korához képest visszamaradott,és még sorolhatnám. A legújabb beszólásai:"látszik hogy nem fajtiszta".

A párom is rászólt már,szerinte jó lett volna Hitler mellé.

2011. máj. 10. 09:32
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Vajon magával szemben is ilyen kritikus ez az anyós? :) Borzasztó lehet, egyetértek a kommentelővel, aki szerint meg kellene kérned, hogy téged kíméljen meg az intoleráns hozzászólásaitól.
2011. máj. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok erőt hozzá, mert egy idős asszony, akinek ilyen szintű rigolyái vannak, nem fog megváltozni...

Örülj annak, hogy nem a Ti életetekre tör, hanem "csak" más kritizálásával zaklat.. amiket itt olvasok basszus, meg amiket látok/hallok... ez szinte semmi hozzá, hiába tudom elképzelni, mennyire roppantul idegesítő lehet.

Ezért is csak annyi, kitartást! :)

2011. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!