Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon őrlődöm.

Mit tegyek? Nagyon őrlődöm.

Figyelt kérdés
Jelenlegi párom nagyon szeret engem , tényleg mindent megadna értem, de én mást szeretek. A másik srác ismeri a páromat és jóban is vannak. Vele 2 napja szexuális kapcsolatom van. Belezúgtam ő eleinte nem akart csak szexet de tegnap mikor beszélgettünk azt mondta h ha nem lenne párom akkor összejönne velem. Mit tegyek? Szakítsak párommal? Hogyan szakíthatok vele úgy hogy ne sértődjön meg a srácra akit imádok?
2010. nov. 27. 10:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy nem tudsz úgy szakítani, hogy ne sértődjön meg. És hogy hogyan? Minél hamarabb, mert undorító dolog a párod háta mögött kufircolni meg mást szeretni...közben ő meg szeret téged...
2010. nov. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ebből nem lehet jól kijönni, nekem elhiheted. Én is hasonló szituba kerültem. Nem tudtam választani, aztán végül az akkori párom mondott le rólam, amit ezúton is hálásan köszönök, mert azzal a sráccal élek, immár 5 éve, akivel mellette jöttem össze.

Sérült itt mindenki. Főleg, hogy ők haverok is voltak. Mára túlléptünk ezen. Ez a párom olyan ember, akire lehet számítani. Nem bántam meg, hogy így alakult.

2010. nov. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Azt még hozzáfűzném, hogy van egy pont, amikor azzal kell foglalkoznod, hogy neked mi a jó. Az, hogy közben kellemetlen helyzetbe hozol másokat, meg előfordulhat. Van ilyen. Azt nézd, hogy melyik a megbízhatóbb. Egy kóbornumeráért nem éri meg felrúgni. Ám annyira nem lehet jó, ha közben mással is szexelsz. Ha nem is vallod ezt be. Lehet, hogy a szíved mélyén érzed, hogy nem a mostani pároddal kellene lenned, mert valami másra vágysz. Azért kefélsz mással.
2010. nov. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És miért szakított veled az akkori párod?
2010. nov. 27. 10:41
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

Egyetértek az elsővel.

Szánalmas kis r.banc vagy!

2010. nov. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Nállam mindig volt egy sorrend. Elősször szakítottam, aztán kufírcoltam.
2010. nov. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
SOS mond meg neki.Nem érdemli meg hogy átverd!
2010. nov. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Két szék közül a földre fogsz csüccsenni

Szemét dolog félrekefélni!!!

2010. nov. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A párommal még nem feküdtünk le
2010. nov. 27. 11:11
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én párom is elfelejtette... Pedig kb előtte egy héttel mondta, h a szeretteinek tudja a születésnapját, névnapját.... aztán puff.... Kaptam egész este sms-eket, telefonokat, és nem esett le neki.... Gondolom a gyerekeire meg a szüleire gondolt, nem rám... Nekem elképesztően rosszul esett...
2010. nov. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!