Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ajándékozzak a páromnak...

Tinker Bell kérdése:

Mit ajándékozzak a páromnak az 5. évfordulónkra?

Figyelt kérdés

Ez alatt az 5 év alatt már túl vagyunk minden ilyen tipikus ajándékon: bögre, maci, ékszer, póló, parfüm, csoki....

Valami ötletet szeretnék.

De olyat ami nem haszontalan. Nem porfogót akarok neki adni.


Segítsetek!

Minden ötletet szívesen fogadok és aztán mondom, hogy volt-e már ilyen vagy nem!


Köszönöm!


20/L


2010. okt. 8. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
wellnesshétvége, vagy csak 1 hétváge kettesben valami romantikus helyen. Ha nem telik rá, akkor egy romantikus vacsi.
2010. okt. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem tárgyi, kézzel fogható ajándékot adnék neki. Mi lenne ha elmennétek arra a helyre ahol megismerkedtetek?:) Kicsit nosztalgiázhatnátok, az szerintem nagyon romantikus lenne!:) Menjetek el Pestre, sétálgassatok, igyatok forralt bort, beszélgessetek!:)

Vagy menjetek el a vidámparkba esetleg az állatkertbe!:)

Pesten olyan sok szép és romantikus hely van, nézz utána biztos találsz kedvetekre valót!:)

Vagy még Szentendrére érdemes ellátogatni, gyönyörű hely!:)

A másik szuper ötlet mondjuk egy nap amit csakis a pihenésnek szenteltek (páros masszáz, pezsgőzés, lazítás).

[link]

Vagy ha mindketten a pörgős típusba tartoztok akkor:

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. okt. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A wellness is megvolt már.

Egy újabb hétvégére meg most nincs pénzem...

De lehet, hogy egy egynapos kirándulás lesz belőle!

Ez jó ötlet! Az állatkert szimpatikus =o)


Várok még tippeket!


Mondjuk tippem nekem is lenne, de az még nem aktuális =o)

(Egy pozitív teszt)

2010. okt. 8. 12:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is idén vagyunk 5.éve együtt és én csináltam egy albumot.Nem egyszerű fényképalbumokkal,hanem a képek mellé minden írásos és tárgyi emlék ami csak belefért.Sokat utaztunk közösen ezalatt az idő alatt így volt honnan,mit belerakni.Írtam bele kommenteket is,amolyan szállóigéket is és emlékezetes mondatokat amiket csak mi ketten ismerünk.És van benne bőven hely a további évekre:)
2010. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

=o)

Igen...ez volt tavaly! Én is kommenteztem, és épp a múlthéten nyomtattam bele új képeket!

De azért köszönöm szépen!

2010. okt. 8. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!