Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékenyek vagytok a nálatok...

Féltékenyek vagytok a nálatok szexisebb, csinosabb nőkre? Zavarnak, amikor a férjetekkel/ párotokkal vagytok és elmegy mellettetek egy ilyen nő?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 15:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
nem, mert szép vagyok, csinos és a többi nő féltékeny rám.
2010. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
hát nekem nincs férjem se pasim.xD(16 vagyok) de maguk a szép csajokra nem vagyok féltékeny, csak szeretnék néha hasonlítani rájuk.: D
2010. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

a szépség relatív, és amit mások szépnek mondanak, az nekem nem tetszik. legalábbis a gumibabáktól, meg a tökig kisminkelt csajszikáktól hányingerem van :D ha valaki természetesen szép, azt elismerem, de nem irigylem.

nem mondanám hogy szép vagyok, se azt sem hogy csúnya. a férjem és a barátai szerint "jó nő" vagyok. szóval nem is kell, hogy irigykedjek bárkire 20/L

2010. nov. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
igen, nagyon, és rhadt idegesítő hogy nem tudok felülemelkedni ezen :/
2010. nov. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Én nem vagyok féltékeny egyik nőre sem.Minden nő egy egyediség. És ami másnak jól áll, nekem pedig nem. Maradok a saját stílusomnál, egyszerű, de nagyszerű nőnek tartanak.
2010. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
engem felizgatnak a szexis nők és szex köben rájuk szoktam gondolni hogy ők csinálják a férjemmel. persze élőben féltékeny lennék.én is szeretnék olyan sexis lenni. de nem születik mindenki bombázónak meg bevallom nincs kedvem egy csomót foglalkozni magammal meg olyan kényelmetlen cipőben lenni stb
2010. nov. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%
NEM. A külső lehet hogy fontos, de nem minden...
2010. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Amikor a férjemmel vagyok, sosem veszem észre, hogy egy csinos nő elmegy mellettem, mert a férjemre figyelek. Ő meg rám. Amikor nélküle vagyok, megnézem, ha valaki szép, mert jólesik ránézni. Szerintem aki más nőket csinosabbnak/szexisebbnek gondol saját magánál, az önbizalomhiányos. A szépség, és a szexepil nem a sminken, és a ruhákon múlik, hanem az egyéniségen, meg a kisugárzáson. Egy negyvenes duci nő smink nélkül, farmerben és pulcsiban is lehet szexi, míg egy tizenéves, vékony lány talpig sminkben, és miniruhában visszataszító, ha nincs stílusa.
2010. nov. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%

Egy negyvenes duci nő smink nélkül, farmerben és pulcsiban is lehet szexi, míg egy tizenéves, vékony lány talpig sminkben, és miniruhában visszataszító, ha nincs stílusa.



Szóval te egy negyvenes duci nő vagy. Nem, egy duci nő smink nélkül, farmerben és pulcsiban nem lehet szexi:))

2010. nov. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%
Nem. 32 éves vékony nő vagyok. :)
2010. nov. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!