Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kötöttetek a férjetekkel...

Kötöttetek a férjetekkel valamilyen megállapodást házasságkötéskor?

Figyelt kérdés
Pl. mindennap el kell töltenetek együtt 1-2 órát, megbeszélitek ki mit végez el a ház körül, esetleg abban is megállapodtok, hogy mindig adtok a külsőre és nem híztok stb.
2011. aug. 16. 12:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmilyent.
2011. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi még nem vagyunk házasok,de így is vannak megállapodások, aztán van amit be tudunk tartani és van amit nem.Ilyen házasságkötési szerződésen nem igazán gondolkodtam,mivel egyikünk se gazdag,amit közösen építünk fel,vagy veszünk az meg alap, hogy egy esetleges válásnál osztozkodni kell,de ezt törvény védi...
2011. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nem, dehogyis.
2011. aug. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ez egy igen fura dolog amit kérdezel. Nekem eszembe nem jutott volna ilyesmi. Olyan emberrel kötöttem össze az életemet akivel nem kell mindenféle feltételeket állítanunk egymásnak. Tudjuk milyen a másik, ismerjük már egymás annyira, hogy ilyesmire nincs szükség.
2011. aug. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%

Hát ilyeneket nem :) Magától értetődő volt, hogy annyit leszünk együtt, amennyit tudunk, hiszen azért vagyunk egy pár, viszont azt megbeszéltük, hogy vannak külön elfoglaltságaink, és ebből a továbbiakban se legyen balhé.

Külsőségekben hát szép is lett volna, ha ilyenek vannak, hogy nem szabad meghízni... Annyit mondtam neki, hogy le ne merje vágni a szakállát, mert imádom :) De amúgy sem tenné :)

2011. aug. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
35%
1-2 óra? Húúú az nagyon sok, bőven elég napi 5 perc. A házi munka meg a férj dolga természetesen.
2011. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
59%
Mi most költözünk össze, de már most fektettünk le ilyen "szabályokat". Pl. minden pénteket együtt töltünk, csak kettesben. Ki mit hova pakol, mindenki maga után mosogat stb.:)
2011. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

ismerek olyant ahol a csajnak 1 dolgot kell betartania, mégpedig azt, hogy csini legyen/ne hízzon

se házi munka, se otthoni munkát nem kell intéznie

többit a pasi csinálja

jó nem?

hülyét kapnék, ha ez az 1 lenne a feladatom

de nem vagyunk 1formák :-)

2011. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
úgyis útközben alakulnak ki az ilyen dolgok, de kezdésnél érdemes bizonyos dolgokban megegyezni, ne veszekedések által jusson a pár dűlőre:S
2011. aug. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

bocs, 2x írtam a házi munkát, szóval rendes állásnak sem kell megfelelnie

a fő munkája az, hogy fodrászhoz/manikűröshöz, masszázsra jár, mindezt persze kocsival, amit tankolnia sem kell

2011. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!