Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy vele, egy-egy...

Voltatok már úgy vele, egy-egy vita után a férjetekkel, hogy "kellett ez nekem"?

Figyelt kérdés
Mármint nem lényeges nagy dolgokról szóló vita, de megbántott, felidegesített, iylenkor néha arra gondolok, hogy kellett férjhez mennem? Milyen jól elvoltam egyedül is. Persze tudom, minden kapcsolatban vannak viták, nézeteltérések, de magáról az érzésről kérdezek. Aztán ha rendeződött, nem bánok semmit, csak akkor, olyan pillanatnyi érzés. Egyébként meg szeretem, csak akkor érzek így.
2011. máj. 29. 09:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem a férjem, csak élettársam, szóval nálunk az összeköltözés szokott így beugrani néha. Hogy régebben milyen egyszerű volt, egyedül laktam és nem volt ilyen vita. Vagy előtte a szüleimnél, egyszerűen magamra csuktam az ajtót, és ők azt tiszteletben tartották.

Szerintem ez normális, és nem jelent semmi rosszat a kapcsolatra nézve. Ilyen gondolatok vannak, ez van.

2011. máj. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
voltam es vagyok is.engem a ferfiak feministava tettek. neha sajnalom hogy nem vagyok leszbikus!
2011. máj. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Jaj ne,második. A "feminista" nem egyenlő a férfigyűlölővel... És a leszbikussá "váláshoz" sincs köze.

egy feminista (heteroszexuális kapcsolatban)


Kérdező: ha a veszekedésnél nem a veszekedés tárgya bosszant, hanem hogy egyáltalán hozzámentél, akkor ott komoly bajok lehetnek, nagyon megbánthatott a párod. Mi is összekapunk néha, de soha nem arra gondolok, hogy miért is vagyok én vele, csak az adott (általában apróság) bosszant fel.

2011. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott ilyen lenni, és még olyan is, hogy bár lennék leszbikus, de most megnyugodtam, hogy evvel a gonddal nem vagyok egyedül.
2011. máj. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
gyakori valaszolonak! en is orulok neked mert en is azt hittem en vagyok hulye!koszi hogy letezel!
2011. máj. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy szoktam én is érezni 1-1 vita után.Főleg,ha azt érzem,el sem jutott neki,amit mondok.De beszélgettünk már erről barátnőkkel is,ők is éreztek-éreznek néha így.Nincs ezzel semmi baj,mikor kibékülünk,úgyis elmúlik ez az érzés:)
2011. máj. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekünk soha!

Se nekem, se a férjemnek nincs ilyen gondolata egy pillanatra sem.

Pedig nagyon heves vérmérsékletűek vagyunk mindketten, ha vitázunk, akkor nem sajnáljuk, épp mi törik össze ( főleg én...)

De még egy nagyobb vita hevében is az jár a fejemben, hogy soha nem tudnám őt elhagyni, nagyon szerencsés vagyok, hogy egymásra találtunk, szeretjük, tiszteljük egymást.

2011. máj. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A leszbikusság nekem is be szokott csúszni, talán egy hasonló belső értékű nővel jobban menne, de ez is csak ábránd, semmi komoly nincs benne. :D
2011. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"veszekedés elleni pirulák" Ez már sokaknak segített. Hátha neked is. De be kell venni!!!(úgy értem elolvasni, átgondolni, magadra illeszteni mint egy új ruhát, hátha jól áll. Ne félj tőle, nagyon is szórakoztatóóóó.


[link]

2011. máj. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Basszus, akkor legyetek divatleszbik, úgyis vannak elegen! Pl. a kövér, ronda nők sokszor lesznek divatból azok, mert ha férfiembernek nem kellenek, egymást megszánják.

Én meg nem lennék leszbi, el nem tudnám képzelni az életem férfiak nélkül, pedig nem faltam őket sosem, egy igaz szerelmem volt/van.

2011. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!