Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem vagyok bunkó?...

Szerintetek nem vagyok bunkó? A nővérem már több mint két hónapja hozzám hozza a gyerekeit "megőrzésre" amíg ők elmennek bulizni. (hétvégén).

Figyelt kérdés
Már egy cseppet elegem van belőle és most is hívott de már nem vettem fel a telefont. Dolgozom hétköznap és hétvégén egy kis kikapcsolódásra vágyom, de így nem megy.25/N
2010. nov. 27. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt mondd meg neki, hogy jogod van igényt tartani a saját hétvégére, mivel melózol, ne csak veled rendelkezzen. Én is szívesen segítek a nővéremnek, de nekem is van saját életem.

Ettől nem leszel bunkó, csak tisztázd vele.

2010. nov. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan felveheted a telód. Mondhatod h bocsesz , de neked is programod van, vagy ha nem akarsz hazudni akkor azt, hogy pihenni szeretnél.
2010. nov. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden hétvégén bulizni járnak??? Nem semmi! Még havonta egyszer elmegy, előre megbeszélve persze, hogy te is tudj igazodni, de hogy minden hétvégén. Én már lepattintottam volna őket. Kíváncsi lennék, hogy ha neked is lennének gyerekeid, ő vigyázna-e rájuk, míg elmész bulizni hétvégente.
2010. nov. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy bunkó,de mond el neki,hogy Ő vállalta a gyerekeket és neked is szükséged vana hétvégéidre.

Ez abszolút érthető.

2010. nov. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd vissza. Kérdezd meg, mit szeretett volna. És ha mondja, h vigyázni kellene a gyerekekre, mond meg, h most nem megy, nem érsz rá, programod van, fáj a fejed, akármi, és legközelebb szóljon előre, és akkor hátha úgy tudod alakítani a hétvégéd! Így észre veszi magát, és semmi bántót nem mondtál. Egyébként pedig egyáltalán nem vagy bunkó!
2010. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagy bunkó hiszen fiatal vagy, neked is ki kell kapcsolódni. Anyukátok nem tud vigyázni a gyerekekre? Mert mi is minden hétvégén elmegyünk, addig anyu vigyáz a kislányunkra és nagyon szívesen teszi. Mondjuk neki semmi dolga, eljárni nem szeret. Szóval szerintem csak szervezés kérdése de mindenképpen beszéljétek meg.

22/L

2010. nov. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. nov. 27. 16:36
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg mondj neki nemet, úgy a legegyenesebb. Egyszerűen mondd meg neki, hogy most nem érsz rá, más dolgod van, pihenni és kikapcsolódni szeretnél. Nekem eszembe nem jutna ilyet kérni a nővéremtől, pedig neki még nincs gyereke, nekem meg kettő is van. Eddig összesen 2 alkalommal vigyázott 1-1 órára a gyerekekre, akkor is azért bíztuk rá őket, mert halaszthatatlan dolgunk volt. Hol vannak ilyenkor a nagyszülők vagy a barátok? Nem hiszem el, hogy csak te vagy neki.
2010. nov. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nagyszülőkre is bízhatnák. Mondd meg neki, hogy már unod, hogy mindig rád vannak akasztva a gyerekek, és te is dolgozol hét közben, te is szeretnél pihenni. Ha megsértődik, így járt. Az ő gyerekei, foglalkozzon velük ő, azért az anyjuk.
2010. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!