Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen nagy jelentősége lenne...

Ilyen nagy jelentősége lenne hogy nekem adta "megőrzésre" a gyűrűjét párom mig korházban van?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk túl rég együtt,de 30hoz közel ennyi idő is elég komolyan gondolni.

Korházba kellett feküdnie,középső ujján hordott gyűrűjét ideadta,vigyázzak rá (otthon sem lopnák el,meg minden más érték egyébként is otthon van).

Ma egyik kolléganőm aki ismer mindkettőnket,elkezdett ujjongani,hogy lesz ebből igazi is...(középső ujjamon volt a gyűrű,pecsétgyűrű)


Nekem ez eszembe se jutott.

Nektek eszetekbe jutott volna ilyesmi?


N


2011. szept. 22. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem nem jelent komolyabbat. Csak azt akarta, hogy amig nincs veled, legalább a gyűrű veled legyen.
2011. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Velem van minden nap,vagyis én vele,mert látogatom amikor tudom,napi 2-3 óra megvan.És tudta előre hogy minden nap lát 2x legalább:)
2011. szept. 22. 20:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem jutott volna eszembe,nem karikagyűrűről van szó,csak egy pecsétgyűrűről. Az nem jelez semmiféle eljegyzést,csupán egy ékszer,és csak férfiak viselik.

Nem Amerikában élünk,hanem Magyarországon. Sok nő visel több gyűrűt is egyszerre,és nem menyasszonyok vagy asszonyok.

Ha el akar jegyezni a párod,akkor vegyen karikagyűrűket és viseljétek mindketten.

2011. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Adom vissza neki amint kiengedik,nem ugy adta :)

csak megőrzésre

Van nekem is hasonló pecsétgyűrűm (egyetemi ez is,enyém is),ez egy emlék.


Csak a kolléganő duruzsolta egész nap ezt a fülembe

Mondván hogy hirtelen ötlet lehetett,és hogy miután kiengedik,lesz rendes is ...


Én csak néztem.Mert bár nem mondanék nemet,de pár hónap után még korai,főleg 30 alatt,ha nem is sokkal.

2011. szept. 22. 20:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem jutna eszembe, ez pecsétgyűrű, semmi több.
2011. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sejtem ki lehetsz:)Ne kombináld túl,nálad van a gyűrűje ennyi.
2011. szept. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem értem


ki lehetek,vagy mi?

2011. szept. 23. 10:34
 8/10 anonim ***** válasza:
A párodat sérvvel műtöték?
2011. szept. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nahát, szerintem is sérve volt...
2011. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nem igazán


karját kellett

nem tudom honnan gondoltatok sérvet

2011. szept. 23. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!