Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély arra hogy elhiszik...

Van esély arra hogy elhiszik rólam hogy 18 vagyok? A nagypapám kórházba került, a pszichiátriára mert Alzheimere van... De oda nem engednek be 18 év alatt!

Figyelt kérdés
Viszonylag felnőttes arcom van és magas vagyok, de csak 14...Elhinnék rólam hogy 18 vagyok? Vagy hogy viselkedjek hogy elhiggyék?! Muszáj bemennem...:\'(
2009. jan. 15. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy elhiszik, bár szerintem a pszichiátrián jobban figyelnek az ilyesmire, mint amikor a 14 éves delikvens alkoholt vesz a közértben. Én azt javaslom neked, hogyha van 18 fölötti lánytesód, vagy barátnőd, aki kicsit hasonlit rád(úgyis csak fekete fehér képek vannak az igazolványokon), akkor kérd el a személyijét.
2009. jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
szerintem ne egyedül menj, csak van felnőtt, aki bevisz, és akkor nem fog senki kötekedni
2009. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt mondta apa hogy felnőttel sem engednek be...:( Úgyhogy nem tudom mi legyen...

2009. jan. 15. 17:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pszichiátrián dolgozom, és itt 12 év a korhatár! Persze lehet h intézménye válogatja. De tulajdonképpen ugy is megoldható, h a beteg megy ki az osztályról a családhoz, akár a kórház udvarára, dohányzórészre, italautomatához, folyosóra... bárhová, azért nem szoktak szólni!
2009. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó: Nagyon köszönöm!:)
2009. jan. 16. 14:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyetértek az előző hozászólóval..ha meg az nem jönne be , és beakarnál menni, akkor sztem semmiképp se erős sminkkel próbálkozz mert az csak feltűnőbbé tesz (a fiatalabbak ugy próbálnak felnöttnek látszani,h sok és erős sminket raknak fel) , ha meg felnőttes az arcod meg magas is vagy , akkor meg.. de tényleg inkább próbáldd meg a szüleiddel vhogy ezt megbeszélni.. :-)

minden rendben lesz, és látni fogod a nagypapádat! :-)

2009. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi..:) De azthiszem nem akarják hogy bemenjek hozzá...A magatartásuk erre utal..:S
2009. jan. 16. 16:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az vagyok, aki a pszichiátrián dolgozik. Örülök, h segíthettem. Majd írj, hogyan sikerült találkozni.
2009. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Holnap megyek be, átvitték egy olyan kórterembe ahol csak 14 év a korhatár...:)
2009. jan. 24. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!