Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legmeghittebb és leginkáb...

Mi a legmeghittebb és leginkább karácsonyi érzést adó dolog amit szent este csináltok?

Figyelt kérdés
Természetesen ha együtt van a család szenteste.De most olyan dologra gondolok mint például éjféli mise vagy valakinek segiteni karácsonykor vagy valami olyan dologra ami ilyenkor sokat jelent nektek vagy jó érzéssel tölt el.
2010. nov. 28. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy kicsit égő, de itt elmondom. A húgommal mindig csinálunk karácsonyi műsort mamáméknak :) Simán, mint egy színpadi műsor versekkel meg mindennel. Könnybe szokott lábadni a szemük, azt mondják bearanyozzuk a karácsonyukat. Először ott vagyunk, ebédelünk, feldíszítjük a karácsonyfájukat, este ha papa végez a munkával és hazajön akkor pedig műsorozunk és átadjuk az ajándékot. Utána apu eljön értünk és hazavisz és utána itthon dédivel és másik mamámékkal meg persze a szülőkkel vacsi és ajándékok. Szóval nekünk ez a műsor a legmeghittebb, én szoktam megírni, hugom csak kritizálja rendszeresen, de mindig elfogadja az ötleteimet:D

21/N

2010. nov. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még én voltam gyerek, én is csináltam ilyen műsort, sőt még amikor a kazettás magnó volt a menő, csináltam karácsonyi ajándéknak kazettát, amin verset mondtam, énekeltem furlyáztam. Apukám nagyon szerette minden karácsonykor meghallgatni. Mpost meg nekem vannak már gyermekeim, és imádom hallgatni, ahogy énekelnek és verselnek.
2010. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem égő szerintem nagyon aranyos.
2010. nov. 28. 18:34
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a zenés dolgot én is mindig benyomom. Általában alappal énekelünk, de sokszor van, hogy ez eredeti zenével együtt. A TNT fehérkarácsony mindig az utolsó műsorszám :):)

És azért tartom égőnek, mert kisgyerekek szoktak ilyet csinálni :D Meg tényleg mindig olyan stílusban írom meg, mintha 100 embernek készülne, hogy jobban tetszen mamáéknak. De akárhogy is írnám meg, szerintem imádnák :):)

2010. nov. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis égő! Jó, azért ne állj ki vele nagyszínpadra, de családon belül ez egy tiszta aranyos ötlet!

Nálunk nincs ilyesmi, amiért én a karácsonyt szeretem, az az, hogy különben a szüleim csomót veszekednek és soha nem csinálunk közösen semmit, karácsonykor pedig együtt vagyunk mindannyian, és végignézzük az összes, már unalomig ismert karácsonyi filmet a tévében. Különben anya éjszakába nyúlóan netezik, apa meg korán lefekszik, karácsonykor pedig késő estig együtt vagyunk és nevetünk.

2010. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy tetszik! Próbáljátok ki ti is, tuti örülnének a nagyszülők :):) Annyi jó ötlet szövődik össze a végére, hogy gyönyörűre össze lehet hozni. A hangcuccot is utólag szőttük bele, akkor a végén sötétet csinálunk, akkor gyújtom meg a csillagszórókat :) Szóval baromi hangulatos minden :):)
2010. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Éjféli misén voltatok már vagy valami hasonló programon?Én már gondolkodtam rajta csak lehet,hogy egy kicsit sok lenne egy ilyen misén részt venni
2010. nov. 28. 18:44
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Hát, én még soha. Ugyan meg vagyok keresztelve, de soha nem voltam vallásgyakorló és megmondom őszintén nagyon szégyellem, de szerintem az első két percben elaludnék. Nagyon nem bírom az ilyet :D
2010. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
mi karácsonykor a vacsora után mindig játszunk a családdal...társasjáték, kirakó, kártya... =) 25/nő
2010. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát igen én is ettöl tartok de azért úgy elmennék valami hasonló dologra.Persze amin nem alszom el.Ezért is irtam ki a kérdést.
2010. nov. 28. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!