Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz a szülinapom. Bulit is...

Lesz a szülinapom. Bulit is akartam tartani úgy volt hogy 6-an leszünk. Mára kiderült hogy csak 3-an leszünk.3-an mi a szent sz*rt csináljunk?

Figyelt kérdés
Nagyot csalódtam a barátnőmbe.. nem jön és nem is szólt mástól tudtam meg csak.. Most ennyit nem érdemlek meg hogy rám írjon figyi nem tudok jönni.. én kellett ráírjak.. Nagyon elkeseredtem.. főleg hogy ez lesz a 18. szülinapom. Elment az egésztől a kedvem készülődtem meg minden.. Teljesen kivagyok köszönöm a válaszokat! 17L
2011. jún. 30. 09:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

tudom, hogy nem a legjobb dolog diszkókban tartani a szülinapot, de próbáljátok meg. 3-an lesztek, mindenkinek fizetsz egy kör felest és annyi. hidd el, annyira felesleges ezreket költeni erre, én már tapasztaltam és megbántam.

a barátnőddel kapcsolatban: tényleg nem volt szép húzás tőle. lesz ő még 18 éves! ha meghív csináld ezt. ha az nem mostanság lesz, akkor ne beszélj vele ezek után...

2011. jún. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gyorsan hívj meg még embereket! És szerintem hárman is jól lehet szórakozni, el is mehettek valahová, és ott lesznek úgyis mások is. :)
2011. jún. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad! Házibuli lett volna? Mennyi dolgot készítettél elő? Ha nem vészes, akkor menjetek el 3an valahová! Beülni koktélozni, beszélgetni, aztán irány valami buli. Ha ez nem kivitelezhető, akkor otthon is meg tudjátok oldani, csináljatok egy csajos estét, sminkelés, körömlakkozás, pakolások, néhány jó kis film. Ha srác is van abban a háromban, akkor tudtok társasozni, pl twister, vagy activity, kártyázás. Ne vegye el ez a kedved!
2011. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak lányok leszünk, megvettem minden piát kaját stb... lufit meg minden..
2011. jún. 30. 09:26
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Alapozzatok egy kicsit, aztán menjetek el valahova bulizni. Öltözz ki, látszódjon rajtad, hogy te vagy az ünnepelt! Aztán majd dörgöld a "barátnőd" orra alá, hogy milyen jó is volt. Boldog születésnapot!
2011. jún. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor kb éjfélig maradjatok otthon, alapozás a bulira, aztán mehettek vmilyen discoba, addig meg szerintem ellesztek 3-an is, iszogattok pletyiztek:)) Nekem is csak 1-2 bnőm van, bár sajna rájuk se mindig lehet számítani, szombaton ott hagyott már 2.jára a discoban a hülye pasija miatt, amikor ő akart odamenni. :S

Ne hagyd,h elrontsa a szülinapod!!! És Boldog Születésnapot Kívánok!!!:))

2011. jún. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem 3at is jól lehet bulizni. Sőt, én jobban szeretem ha kevesen vagyunk, de mindenki más. Most hiába kesergsz ezen, ennyien lesztek és kész, hozd ki ebből a legjobbat.
2011. jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tedd fel Fészbúkra eseménynek, de nyilvánosra állítsd be, aztán hátha jönnek hozzád is 1500-an.
2011. jún. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ajánlom, hogy mikor a barátnődnek lesz a 18. szülinapja és meghív a buliba, akkor vegyél neki valami nagyon-nagyon gagyi ajándékot, menj el, köszöntsd fel, és 20 perc - fél óra múlva nagy felhajtással, mindenkitől búcsúzkodások közepette menj haza. Ha marasztalni próbálnak, akkor jó hangosan jelentsd ki, hogy mivel ő nem ment el a te szülinapodra, így máris túl sokáig maradtál, de te legalább nem vagy bunkó és megtisztelted azzal, hogy elmentél.

Na ez ütni szokott hasonló helyzetekben. ;)

Ti pedig tényleg alapozzatok egyet otthon, és utána irány valahová bulizni!

2011. jún. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Álljatok neki már most inni,aztán rendeljetek csajokat:))
2011. jún. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!