Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet anyunak karácsonyra?

Jó ötlet anyunak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Azt találtam ki, hogy anyukámnak a napaliban megcsináltatom a parketát most szőnyeg van. Apukámmal megbeszéltem neki is tetszett az ötlet csak az a baj teljesen meglepit szeretnék anyunak. Már nagylány vagyok 22 éves és teljesen olyan dolgot szeretnék amin meglepődne és rendkivül örülne neki. Már régóta tervezi de, mindig volt valami más dolog és én most ugy állok anyagilag hogy megtudnám csinálni. Apunak mondtam ugy szeretném, hogy anyukám ne sejtsen semmit és apuval letudnák rakni mert, anyu 23áig dolgozik!Csak valami kifogás kellene miért nem díszithet fát:) de, pl kérhetem a bnője segítségét, hogy lefoglalja anyut. Szerintettek örülne?Mit találjunk ki, hogy ne jöjjön rá?Meg a lerakás 23rá gondoltunk délelőttre és van ajtó a napali mindkét felén és becsuknánk kulcsra az ajtókat. Mert, pl ő is beakarja rakni a fa allá az ajándékot de majd vhogy ráveszem hogy apura bizza. nagyon szeretném hpgy örüljön és csak akkor jöjjön rá.Tippeket tudtok adni?
2010. nov. 28. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
igazán jó ötlet:)
2010. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem mond meg neki hogy idén teljesen egyedül szeretnéd a karácsonyi dolgokat megcsinálni:) és hogy ö inkább pihenjen:) persze szerintem is foglaltasd le a barátnöjével:)
2010. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ötlet!

Mondd el anyukádnak, hogy a sok szeretetért, törődésért stb. cserébe arra gondoltál, hogy mivel idén még 23-án is dolgozik Te intézed a karácsonyi dolgokat, hogy tudjon pihenni is egy kicsit.Szóval kitakarítanál, bevinnéd a fát a lakásba, feldíszítenéd stb. és neki csak pihennie és esetleg sütni/főzni kellene, amiben ha gondolod szintén segítesz.

Tuti örülne neki anyud:)

2010. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek nagyon örülne, különösen azért, mert tényleg olyan amit szeretne, és tervezést igényel.. látszik, hogy szeretetből adod.

A barátnőt rávenném, hogy vigye el 23.-án egy "elfelejtett" ajándékra vadászni, vagy valami ilyesmi.. De ne feledd, a barátnők nagyon pletykásak tudnak lenni! És lehet, hogy anyukád gyanút fogna.. szóval nem kell mindenbe beavatni őt sem, elég, ha annyit tud, el akarjátok távolítani.

A nappaliból kitilthatod akár azzal is, hogy már bevitted az ajándékot, és akkora, hogy nem tudod jól elrejteni, elárulná a "csomagolás" és nem akarod, hogy idő előtt megtudja, mi az.. És még csak nem is hazudtál:)

A parketta közepére meg leragaszthatsz majd egy nagy, piros masnit xD

2010. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez a masni egy igazán jó ötlet!:) Meg a kifogás is de, tudom evvel komodra gondolna.Tuti a parketta nem juttna eszébe csak remélem apu nem szólja el magát meg is zsaroltam picit ha anyu tudja ugyis elszolja magát örömébe, ahogy ismerem:)

Nagyon szeretném, hogy örüljön neki mert, régóta szeretné de, mindig azt mondja most másra kell jobban a pénz.

2010. nov. 28. 20:51
 6/6 A kérdező kommentje:
ÉS ha még elszolom magam összekell rakni azért nem jöhet akkor még tuti még jobban nem erre gondolna:)
2010. nov. 28. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!