Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szerencsétlen...

Miért ilyen szerencsétlen néhány ember, hogy nem tudja eldönteni mit vegyen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Hát, most én is bajban vagyok, mert van egy 7 éves keresztlányom, akinek minden héten változik az ízlése.

Azért nem mindennap látott rokonoknál, barátoknál nem olyan egyszerű és néhány embernek tényleg nagyon jó ötletei vannak. Olvastam olyan sörbontóról amit számolja a kibontott sört és egyebek, szerintem ezek miatt azért érdemes feltenni a kérdéseket.

2010. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pl könnyen veszek ajándékokat mindig eltalálom és mindig örülnek általában amit tőlem kapnak. És én imádok is ajándékozni ami általában nem is okoz problémát nekem
2010. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert mindenki a bőség zavarával küzd. Annyiféle lehetőség van, hogy nem tudják eldönteni, mit lenne érdemes ajándékozni, illetve, hogy jó ötlet-e.
2010. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Pontosítok.Hogy lehet odáig eljutni, hogy egy internetes oldalon felteszi kérdésnek?

Most nem arra gondolok, hogy valaki hirtelen nem tud dönteni,választani.Hanem az eszét nem bírja használni és nemhogy a közeli ismerőseit megkérdezné vagy kicsit hosszasabban elgondolkodna, áá nem, inkább felrakom ide, ahol senki sem ismeri a másikat, pláne a jövendőbeli megajándékozottat-egy két info meg aztán sokra megy....

2010. nov. 28. 21:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért, mert a legtöbb ember csak karácsony napján foglalkozik az őt körülvevőkkel és az év többi napját eszébe se jut, hogy valóban, őszintén odafigyeljen rá... meg próbálja megismerni az izlését vagy a személyiségét, a vágyait... stb.


És aztán karácsony előtt 1 hónappal eszébe jut hogy fogalma sincs "ki az", akinek ajándékot kell vennie, mert kb csak annyit tud róla hogy "létezik", és muszáj ajándékot venni neki.


Tisztelet a kivételnek.

2010. nov. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarnak az ilyen kérdések. Sok ötletet lehet meríteni belőlük. És igen, vannak akiknek nincsen semmilyen ötletük, és kapnak sok hasznos választ, szerintem nincs evvel gond.
2010. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van, amikor nehéz eldönteni. Pl. itt vagyok én (igaz, én nem kérdeztem ilyet, és gyakran inkább tanácsot adok), na, nálam apukámnak elég nehéz ajándékot választani. Semmi sem jó neki, nincs hobbija, egyedül az építészeti albumok érdeklik úgy istenigazából, de arra nekem nincs pénzem... nem iszik, nem örül sem az édességnek, sem a ruháknak... lehetne írni, hogyjobban figyeljek rá, meg többet beszélgessek vele... de amikor ez van, akkor mindig a tv-műsor a téma, meg hogy a mai fiatalság mennyire nem tanul, és hogy én mennyire ellébecolom az évet bölcsészként, és semmit nem kell tanulnom (ami rohadtul nem így van, de az egy másik sztori). Na mindegy, általában letudom könyvvel meg ruhával, ez még mindig a legkisebb rossz, mert olvasni szokott, a ruhát meg azért használja. Meg amíg nem szoktam rá az öcsinek való ruhavásárlásra, vele is nagyon nehéz helyzetben voltam. Mert olvasni nem olvasott, a ruhaméretét nem ismertem (meg nőtt folyamatosan), amit meg szeretett volna, azt vagy megvette magának, vagy rohadt drága volt, vagy olyan dolog, amihez nem értettem (focis cuccok meg számtech).

Aztán van az a típus (hála a jó égnek nem az ismeretségi körömben), akinek tényleg mindene megvan, és emellett nem értékeli az sk meg személyes jellegű ajándékokat. Ja, meg van az az eset is, mikor ismeretlennek kell venni...

2010. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert pl. lehet h sokan vannak úgy mint én. Nem szeretjük a porfogó hülyeségeket, van belőle millió meg egy, hasznos ajándékot meg nehéz.
2010. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló! (vagy bárki aki tud informálni:)

Nem tudnád elküldeni hol olvastál erről a számolós sörnyitóról? Nagyon találó ajándék lenne valakimnek..:D De sehol nem találok róla semmit, csak a beszélő típusról..:S


Egyébként tényleg strapás dolog ez a karácsonyi vásárlás, ha az ember mindenkinek éppen olyan ajándékot akar adni, amire vágyik. Hiába ismerem úgy a családom, mint a tenyeremet..:S De ne legyen kacat, ne legyen olyan, amire nincs is szüksége, amit magának jobban ki tudna választani, ami túl drága, ami túl olcsó, ami túl személytelen, ami túl fantáziátlan, stb..

2010. nov. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt valaki írta, hogy azért mert mindene megvan: nekem volt ilyen ismerösöm, az expárom apukája pont ez a kategória. Mindene megvan, gyárigazgató. Na neki lehetetlen volt ajándékot venni mert SEMMINEK nem örült, úgyis meg tudja venni. Ilyenkor kár bármilyen eröfeszítés....

A férjem egy másik kategória: egyszerüen nem tudom mit vegyek neki, nem iszik, nem dohányzik, semmire nincs szüksége (telefonmegszállott de nekem arra nincs pénzem). A dísztárgyakra rá se néz....szóval vele is lesz még bajom. Szerencsére anyuéknak mindig tudok mit venni, meg amúgysem azt nézik hogy mi az hanem hogy szívböl adom. Mondjuk mi év közben is meglepjük néha egymást valamivel:)

22/L

2010. nov. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!