Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? Miért van az...

Miért van ez? Miért van az hogy pl. egy csúnyább lányoknak előbb van pasijuk? 15 éves vagyok és még nem volt senim és úgy érzem hogy egy szerencsétlen ember vagyok. :/

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 21:30
 1/9 szamóca. ***** válasza:

lehet hogy túl szépnek gondolod magad. úgytűnik ugyanis, hogya fiúknak mégis jobban bejönnek az általad csúnyábbnak tekintett lányok.

vagy, az is lehet hogy sokkal több a belső értékük mint neked. bár ez abban a korban még nem igazán mérvadó, de kitudja..

2011. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Sok oka lehet: pl. egy túl szép lányt nem mernek megszólítani, mert félnek a visszautasítástól. Esetleg azt hiszik, hogy ez olyan szép lány, tuti van pasija és jobban is néz ki náluk, tehát be sem próbálkoznak.

De olyan is van, hogy egy szép lánynak túl nyafka a modora, nem olyan kedves, stb.

2011. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, ha másnak összejön neked meg nem akkor a másik a hibás,ugye?megmondom neked a tutit.A 15 éves lányok jó része 17-18 éves pasikkal jár.Az ő nagy részük a pláza kur*ák.A maradék egy része korabelivel jár,egy része nem is akar járni senkivel,egy része pedig átlagos, ami a tini világban nem nyerő...meg vannak nagyon rondák,de ők szerencsére kevesen:) te melyikben vagy?
2011. ápr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod h azok a lányok csúnyábbak mint te? Lehet, hogy azért nem szeretnek a pasik mert egy beképzelt fruska vagy? Gondolom ez látszik is rajtad.
2011. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy "csúnya" senkiről nem jelenthetjük ki és azt se hogy "csúnyább" mert ez egy hibás fogalom, ugyanis mindenkinek tetszhet valaki, és mindenkinek megvan az a kör is aki nem tetszik neki, tehát összességében ezt embere válogatja, lehet hogy egyszerüen még nem találtad meg az igazit.
2011. ápr. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jobbat mondok, 17 éves vagyok, utoljára 3 éve volt barátom! És tudod miért? A fiúk nem mernek közeledni mert túl hideg vagyok! Nem mutatok feléjük semmi vonzalmat ezért inkább hagynak is, Ők ugyan úgy félnek a csalódástól mint te vagy én.

Ez az én "hibám", hogy jégcsap vagyok, mondjuk nekem nem is hiányoznak a pattanásos 150 centis nagyemberek.


Szerintem te is mást mutatsz kifele, mint amire a fiúknak szüksége van.

2011. ápr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt mert nekünk fiúknak nemcsak a külső számít, ne magadból indulj ki! Másrészt valszeg túl válogatós vagy, és csak a legjóképűbbeket veszed észre.
2011. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy igaza van a mögöttem íróknak, de próbálj meg nem válogatni annyit és találd meg azt aki úgy néz rád, hogy látszik a szemében hogy kellesz neki, mert nem mindig a kisugárzástól függ, mert én 2 évig együtt jártam egy lánnyal suliba, tavaly nem érdekelt, most meg csak valahogy megtetszett, és azóta jó barátok vagyunk csak sajna, mert ő nem akarta, szoval a tanulság: legyél nyitott mindenki fele és megtalálhatod azt a fiút aki tényleg szerelmes beléd
2011. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
előző vok: ez voltam A válasz megírásának időpontja: tegnap 06:29
2011. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!