Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fáj! Fel sem köszöntött, azt...

Fáj! Fel sem köszöntött, azt se mondta: "bukjfel"! Miért?

Figyelt kérdés

Ma van a 25. születésnapom. Nem jött el. Péntektől ígérte, de vasárnap este is lemondta. Írtam, hogy fáj, ő sértődött meg, írtam, hogy sírok a saját születésnapomon, nem válaszolt. 35 km-re vagyunk egymástól, de mindig ezer dolga van, viszont ezt a napot már jó előre megígérte. Még vasárnap délután is ígért. Aztán vasárnap este megint a szokásos "bocsmostnem".


NAGYON FÁJ!!!!!!!


2010. nov. 29. 01:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Boldog születésnapot!


Nem tudom,hogy ki az aki nem köszöntött fel,gondolom a barátod/barátnőd.Bocsi,de nem írtad meg,hogy fiú vagy lány vagy..De mindegy a lényeg,hogyha ennyire nem vagy neki fontos,hogy legalább egy telefont vagy sms-t küldjön és felköszöntsön akkor én a helyedben végig gondolnám ezt a kapcsolatot..

2010. nov. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom... és ki ő??

Egyébként boldog szülinapot

2010. nov. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Boldog születésnapot. Te jobbat érdemelsz, szerintem srácról van szó!
2010. nov. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyosak vagytok! Igen,lány vagyok,és srácról van szó,egy 4 hónapos kapcsolatról.
2010. nov. 29. 02:34
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
2010. nov. 29. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot! Holnap tessék jól megünnepelni magadat vagy menj el barátnőiddel olyan helyre,amit szeretsz (akár inni,vásárolni, kozmetikushoz,bármi) Nem csak belőle áll az életed. Ez most kicsit lehangoló lesz,de velem is pár éve ezt játszotta el az akkori barátom,mikor nagymamám meghalt és tényleg szükségem lett volna rá,hogy mellettem álljon, végül a temetésre sem volt hajlandó eljönni. Ha hasonló a természete a te kedves emberednek is,akkor tényleg sokkal de sokkal jobbat érdemelsz!
2010. nov. 29. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!

Át tudom élni a helyzeted, voltam már sajna ilyen cipőben. Hidd el, nem ér annyit az egész, hogy emészd magad rajta. Lehet, hogy valóban át kellene gondolnod ez a 4 hónapos kapcsolatot. Ha nem vagy ennyire fontos a számára...

25 évesen még nincs veszve a boldogság!

2010. nov. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Isten éltessen sokáig!! És nagyon boldog szülinapot kívánok!

Szerintem nem kéne folytatnod ezt a kapcsolatot,ez a srác

mindég ilyen lesz veled sajna.Én azt mondanám nem szeret mert ha érezne irántad ott lett volna egy kis ajándékkal a kezében! Annyi fiú van szerintem más után kéne nézned,tudod

van az a mondás kutyaharapást szőrével! Tedd ezt És még csak SZÓBA SE ÁLLJ VELE MÉG EGYSZER !!

2010. nov. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne emészd magad! Boldog születésnapot!! :) Én szombaton töltöttem a 24-et, és a saját apám (aki 2 házzal odébb lakik, mint mi) fel sem köszöntött. Még csak azt se mondta, hogy "fapapucs". Nem is láttam egész hétvégén. Hiába, férfiből van... ők nem foglalkoznak annyira a születésnapokkal. :(
2010. nov. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ha folyton kifogásokat talál, hogy miért nem ér rá, és mikor találkoztok, akkor se az igazi, akkor ideje szakítani. Párszor előfordulhat igen, hogy közbejön valami. az nem gond. de ha ez rendszeres, és olyan íze van, hogy csak veled nem akar találkozni, akkor ő nem akarja a kapcsolatot, és hagyd el.
2010. nov. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!