Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valaki, akit a gyereke...

Van még valaki, akit a gyerekei, vagy valamelyik gyereke nem köszöntött fel anyák napjára? Esetleg te vagy olyan, aki nem köszöntötte fel az anyját anyák napjára?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért nem?
2010. máj. 2. 17:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Se anyám, se gyerekem nincs. Így mindkét válasz igen.
2010. máj. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

a bátyám elfelejtette volna, ha nem szólók neki... :)

de amúgy én nekem is teljesen kiment a fejemből, mázlim volt, hogy az interneten megakadt a szemem egy anyák napi reklámon

2010. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére idén mind két fiam felköszöntött (30 és 32 évesek). De előfordult már, hogy eszükbe sem jutott, hogy anyák napja van. Olyan is volt már hogy a nagyobbik jó pofaságnak szánva megjegyezte, hogy szedhetek magamnak orgonát a kertből anyák napjára. Különben rendes gyerekek, de minden ilyet "elfelejtenek".
2010. máj. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobbik fiam -24 éves- felhivott, a kicsi -21 éves- dolgozik, reggel korán ment el, mire hazajön én megyek el dolgozni, nem is fogok vele találkozni.

Az édesanyám sirjára vittem virágot pénteken.

2010. máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én nem köszöntöttem fel anyámat. Még soha nem tettem. Igazándiból azért nem, mert nem érzek sajnos iránta semmit. Az, hogy mért van ez, azt nem részletezném, lényeg, hogy van rá indokom. Nem tartottuk a kapcsolatot nagyon soha. Anyámék elváltak, mikor 3 éves voltam, és apám nevelt fel. Nevelőanyáim folyamatosan voltak. Most az van, hogy egy pár hónapja apu és a nevelőanyám szétmentek, igazándiból vele sem voltam soha jóban nagyon. 15 évig voltak együtt. Lehet, hogy küldök neki egy sms-t, még nem tudom. Sajnálom, hogy nem tudok felköszönteni szívből senkit ezen a napon. Eddig ez a nap fájó pont volt az életemben, mert mindig arra emlékeztetett, hogy nincs anyám tulajdonképpen. De most végre értelmet nyert számomra ez a nap, mert jövőre már ünnepelhetem:D (Babát várunk a párommal:D )
2010. máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
42%
hát elég bunkóság ha nem köszöntik fel..:S
2010. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Téged nem köszöntött fel a gyereked?
2010. máj. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem, az egyik ismerősömet. Csak érdekelt, hogy mennyire gyakori a dolog.
2010. máj. 2. 17:24
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Én sajnos még nem, mert a rohadt május 1. miatt tegnap minden zárva volt (nagyon mérges vagyok, mert pénteken elfelejtettem,hogy ez lesz :S ), ma meg menzeszgörccsel fetrengtem itthon (ara ébredtem, úgyhogy reggel se tudtam sehova menni), most kezd múlni. Ha hazajön Anyukám, szóban felköszöntöm, és holnap reggel fogok tudni virágot meg bonbont venni. Sajnálom, hogy ilyen sz.rul jött ki,nagyon szomorú is vagyok emiatt... Anyukám látta, mit kínlódok, talán nem fog haragudni. MOndjuk ettől vidámabb nem leszek.
2010. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

Én nem vagyok most otthon (páromnál vagyok), de küldtem anyumnak egy képeslapot e-mailben(én csináltam; a kedvenc virága van a képen). Este meg majd telefonon mindenképp mondom neki.

Egyébként vettem egy gyönyörű virágot. Azt és egy szép papírra kinyomtatott aranyos szöveget adok majd neki jövőhét végén, ha hazamegyek (várom már:))

2010. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!