Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fáj! Fel sem köszöntött, azt...

Fáj! Fel sem köszöntött, azt se mondta: "bukjfel"! Miért?

Figyelt kérdés

Ma van a 25. születésnapom. Nem jött el. Péntektől ígérte, de vasárnap este is lemondta. Írtam, hogy fáj, ő sértődött meg, írtam, hogy sírok a saját születésnapomon, nem válaszolt. 35 km-re vagyunk egymástól, de mindig ezer dolga van, viszont ezt a napot már jó előre megígérte. Még vasárnap délután is ígért. Aztán vasárnap este megint a szokásos "bocsmostnem".


NAGYON FÁJ!!!!!!!


2010. nov. 29. 01:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Boldog születésnapot kívánok!:)

Nekem ilyen volt az exem, mi tényleg távkapcsolatban éltünk. Nem, hogy nem jött el, vagy valami, még egy sms-t se érdemeltem, pedig akkor már fél éve együtt voltunk. És nekem az volt a 18. Mikor megemlítettem neki, hogy jé, születésnapom van (este 10-kor), ő volt felháborodva.

Szeptemberben töltöttem be a 19-et, a mostani páromtól nem a születésnapomon kaptam ajándékot, mivel aznap csak 10-20 percre láttam és nem úgy akarta odaadni, hogy "na tessék, itt van..." viszont másnap egy kedves kis aprósággal lepett meg és nagyon jól esett, hogy gondolt rám. Most meg már egy hónapja azt kérdezgeti, mit szeretnék karácsonyra:) Ha tényleg mindig ilyen, nem érdemes rá időt pazarolni. 25 éves vagy, tehát relatíve még fiatal, ez igaz, de neked is ketyeg a biológiai órád, mint bárki másnak. És mire lesz új kapcsolatod, megismered annyira, hogy összeköltözzetek, gyerekvállaláson gondolkodjatok, könnyen lehet, hogy már a 30-at fogod taposni. Én azt mondom neked, szabadulj minél előbb.

2010. nov. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, biztos nem véletlen szarik rád. Amúgy azzal meg, hogy drámázol is neki, meg ráerőszakolod magad, és próbálsz lelkiismeret furdalást kelteni benn, még jobban elkergeted, gyak. hülyét csinálsz magadból, de ez majd csak később fog neked leesni..


Ne foglalkozz vele, komolyan. Majd lesz olyan, aki nem talál kifogást.

2010. nov. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nálunk( már nem vagyunk együtt) is volt egy hasonló helyzet egyszer, igaz ő felköszöntött, de nem töltötte velem a napot, mert más dolga volt. Elég szarul esett, megértelek.

Bolodg szülinapot, amúgy

2010. nov. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2010. nov. 29. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!