Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék egy a 14 éves...

Mit vehetnék egy a 14 éves húgomnak és a párom anyukájának Karácsonyra?

Figyelt kérdés
A család többi tagjának már megvan az ötlet de nekik még nem tudom. Bármilyen ötlet érdekelne. Esetleg tapasztalatok
2010. nov. 30. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy 14 éves lánynak ha szeret ovasni, valami tinikönyv esetleg, pl twilight, new moon, stb. De lehet egy szép karóra, ékszer, ékszeresdoboz, ha mindenképpen venni akarsz. Más most nem jut az eszembe...
2010. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hű karóra jó ötlet. köszi :)

olvasni nem nagyon szeret, pedig lett volna jó ötletem könyvben :S

2010. nov. 30. 18:19
 3/7 anonim válasza:

hmm....fülbevaló, nyaklánc, karkötő, sál,vagy ruha,cipő,táska,kozmetikai cuccok,smink,ékszerek,divatos elektronikai dolgok (mp3,mp4,mobil,hajvasaló) Attól függ hogy mennyire vagy anyagilag eleresztve...De remélem sokat segítettem...


A párod anyukájára nem tudok Bocsi ):

2010. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a húgomnak karórát és parfümöt vettem.

Anyósnak, szerintem valami szép illatos gyertyát vagy kovácsoltvas gyertyatartót,képkeretet, ha van közös képetek akkor bele is tudod rakni, láttam már több helyen pl törölközőt, amibe bele van a neve hímezve és ilyen dísz hengerbe van rakva.

2010. nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

14 éves lánynak,playboy mintás táska,converse mintás toltarto,tatyó,pénztárca,valami stilusához illő óra,playboy parfüm,egy finom csoki,dvd(kedvenc filmje)xpress.hu-n.

Párod anyukájának...Dm-bem vannak nagyon jo ajándék csomagok,ingyen be is csomagolják,de egy jo könyv vagy egy finom csoki is jo lehet.A parfümmel könnyü mellényúlni.

2010. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a sok hasznos ötletet, sokat segített :)
2010. nov. 30. 18:50
 7/7 anonim válasza:
Anyósnak ha szeret főzni, vagy szintén olvasni neki vásárolhatnál azt..párodtól megtudhatod milyen típusú könyveket szeret
2010. nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!