Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elmondjam barátnőm anyukájának...

Elmondjam barátnőm anyukájának, hogy barátnőm 20 éves fiúval találkozgat?

Figyelt kérdés

Barátnőm is és én is 13 éves lányok vagyunk, most nyáron töltöttük be a 13-at, és most megyünk majd 7. osztályba. Az a probléma hogy eddig mi ketten a legjobb barátnők voltunk és mindenfélét csináltunk együtt ami szerintem megfelelő ennyi idős lányoknak. PL.: együtt kézilabdáztunk (edzésen), filmeket néztünk, lent játszottunk a parkban, sokat beszélgettünk ilyenek. Most viszont a nyáron nagyon megváltozott ő, vagyis igazából már május óta mert még tartott a suli. Az interneten megismert pár fiatalt akik idősebbek nálunk (16 körül, de van két 20 éves is!). Ők valami zenekart alapítottak és barátnőm velük akart barátkozni, mert újabban elkezdett ilyen keményebb zenéket, metál, gótikus zenét hallgatni. Nyáron nagyon sokat találkozott ezekkel az új ismerőseivel, együtt zenét hallgattak az utcán, meg egymás lakására is felmentek.

Ezek a fiatalok olyanok hogy tudjátok mindig fekete ruhát vesznek fel, van piercingjünk arcukban, orrukban és az idősebbeknek tetoválásuk is. Bár én személyesen csak egyszuer láttam őket, akkor kedvesek voltak de nem szimpik. Cigiznek is, láttam. Na és barátnőm ha velük találkozik akkor ő is a fekete ruháit veszi fel, meg kifesti a körmeit és kisminkeli magát. De ezt mind miután elment otthonról, mert azt akarja, hogy az anyukája semmit ne vegyen észre az egészből. Otthon ugyanúgy viselkedik mint eddig, és mindig azt mondja az anyukájának, hogy hozzám, a legjobb barátnőjéhez jön, vagy együtt vagyunk a városban. De engem teljesen elhanyagol az újak miatt, ha mégis találkozunk, akkor másról se tud beszélni csak hogy milyen jól összebarátkozott az idősebbekkel és milyen jól érzi magát velük.

Én próbáltam lebeszélni meg minden, de azt mondja hogy ne szóljak bele, meg én nem vagyok még érett hogy 16 évesekkel találkozzak és azért látom így. Meg minden nap megkér, hogy el ne mondjam anyukájának. Én eddig hallgattam, de most már nem tudom mit csináljak, mert.... A múltkor láttam egy 20 ÉVES sráccal SMÁROLNI! Rákérdeztem hogy most akkor járnak-e, és azt mondta hogy hát jól érzik magukat együtt (a zenekar legidősebb tagja a srác és már 2 éve egyetemre jár, mi meg most megyünk hetedikbe!!! és tetovált, piercinges, cigizik a srác), de el ne mondjam anyukájának. Tudom hogy a smárolás még nem annyira nagy dolog, de hát 20 évessel, meg ki tudja hogy az a srác akar-e még többet tőle??


Szóval: elmondjam anyukájának? Vagy várjam meg amíg újra kezdődik a suli, hogy hátha akkor nem lesz ideje velük találkozni és megszakad köztük a kapcsolat, és barátnőm újra normális 13 éves lesz? Én ezt szeretném de nem tudom :(


2011. aug. 18. 08:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja azt kifelejtettem hogy már kézilabdázni sem jár, anyukájának azt mondta, hogy ő a legbénább a csapatban, kinevetik a többiek és ő nem akarja tovább csinálni. De ez nem igaz!! Nagyon jól jáétszott, csak most több időt akar velük együtt lenni
2011. aug. 18. 09:01
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A srác tudja, hogy ő most kőkemény liliomtiprást (tulipán taposást!) művel? Különben nem kell elmondni, előb utóbb ki fog derülni, de legalább téged nem utál meg az a lány.
2011. aug. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmondod teljesen mindegy, hogy miért soha többet a büdös életben nem fog veled barátkozni, talán még beszélni se.

Ja és én megérteném.

2011. aug. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy dologra kérd meg a barátnődet, mindent "osszon le kettővel", amit ez a srác mond. Pl. gyere fel hozzánk, nézzünk egy filmet, a többiek nem értenék, hogy miért nézzük, ezért gyere egyedül = nehogy felmenjen, mert valószínű bepróbálkozik a srác. Lehet, hogy nem fog még csak erőszakoskodni sem. De ettől függetlenül kapja már be, 20 évesen 13 évesekkel smárolni... Esetleg a srácot is megkérdezheted, hogy neki mit jeent ez a kapcsolat. a cigizés nem nagy szám, attól még lehet normális ember valaki, és fordítva is igaz. A fekete ruhák pedig még kevésbé számítanak, majd kinövik mindannyian:) Jómagam is rocker voltam gimiben. Anyuék először nem szereték, aztán ráhagyták. Csodál-csodájára 18 évesen rájöttem, hogy elég idiótán nézek ki azokban a cuccokban, úgyhogy hanyagoltam onnantól a bakancsot és társait:D

Annyit tudsz tenni, hogy így "távolról" figyeled, és nem szólsz be neki. Ő most nagynak érzi magát, de majd amikor egyre több cslódás éri, rá fog önni, hogy igazából Te vagy a barátja, nem pedig azok az idióták:)

2011. aug. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem is várd meg a sulit, hátha akkor nem lesz ideje velük találkozni. Semmiképp ne mond el, mert akkor tényleg soha többet nem lesztek barátok.

Ha suliidőben is ugyanilyen marad, szólj az osztályfőnöködnek vagy egy olyan tanárnak akiben megbízol. Mondj el neki mindent, de mond azt is, hogy te ebből az egészből ki szeretnél maradni. Aztán majd a tanár elbeszélget barátnőd anyukájával, mert "észrevette", hogy megváltozott a lánya. :)

16/L


u.i.: hogy a francba kerül az a srác egyetemre? ezért tart ott az oktatás, ahol...

2011. aug. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6%

A norvég mészárosnak is biofarmja volt a norvég oktatás meg... :)

Különben nekem (ha lány lennék) nem kellene egy olyan lassan középkorú pasi aki a saját korosztályában nem tud érvényesülni.

2011. aug. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ne...

Ez az Ő magánügye.De ha elmondod,akkor ne lepődj meg,hogy nem fog veled barátkozni többé.

2011. aug. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

azt értem,h. egy 13 éves kamaszodó kislány miért akar menőnek tűnő idősebb fiatalokkal lógni, na de egy 20 éves egyetemista mi a fenét akar egy 13 évestől??? na ez beteg kissé.

valahogy le kéne állítani ezt a dolgot... ajánlanám egyébként,h. nézzétek meg a Tizenhárom c. filmet, erről szól.

2011. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Na figyelj!

Én voltam mind a két oldalon!

Először is kamaszkoromban - 13 voltam - egy nálam sokkal idősebb sráccal ismerkedtem, mert azt hittem akkor húde jó nekem, stb. Életem legszörnyűbb húzása volt, áldom az eget, hogy én is "csak" smároltam vele és utólag iszonyú hálás vagyok, hogy anyukámék minderről nem szereztek tudomást, mert időben észhez tértem. És a barátaimban utána megbíztam, mást is elmondtam nekik, így ha legközelebb készültem volna hülyeségre valszeg akkor is észhez térítenek. De ha szüleim megtudják hát... áhh... halál lett volna.

Ellenkező esetben is voltam, barátnő akart hülyeséget csinálni, és én gondolkoztam rajta, mondjam-e anyukájának vagy se, végül én se tettem, csak vigyáztam rá, hogy ne csináljon hülyeséget, és szerencsére ő is észbe kapott időben.

De ha szólunk szülőknek akkor káosz lett volna minden. Nem hiszem, hogy jó, ha a szülők mindenről tudnak, mi tanultunk belőle, ők jó kislánynak hittek, minden jó volt így...

De vigyázz a barátnődre, és reménykedj, hogy észhez tér. Egy 20 éves srác a szexen kívül sok mást nem várhat tőle, és ha azt megkapja, a csaj dobva lesz. Persze nem hiszi el, mert naiv és biztos a srác az húdeszereti majd, meg mittudomén, KAMU... Borítékolom, hogy miután megfektette, dobják. Ezt próbáld megértetni vele, hátha észhez tér...

20L

2011. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A fiu lefekteti, majd keres mast. O meg megy majd hozzad sirni. Ha elmondod az anyjanak, tobbe nem szol hozzad es az is lehet, hogy meginkabb a fura banda fele uzod ezzel. Mert amit tiltanak, tudod: csakazertis!!!! Max 13 evesen elveszik a szuzessege. Bizzunk benne, hogy nem eroszakkal.
2011. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!