Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most kihasználásnak számít?

Ez most kihasználásnak számít?

Figyelt kérdés
Volt egy menyasszonyom aki elhagyott 4hónapja. Próbálkoztam mindenhogy, de képtelen vagyok elfelejteni. Most van egy lány akinél lenne esélyem. Arra gondoltam megpróbálnám vele, hátha kitudom verni a fejemből az exemet és beleszeretni ebbe a lányba. Vagy szerintetek ez szemét dolog a lánnyal szemben? Szeretnék már végre túl lenni ezen, mert kezdek bekattanni.
2010. dec. 2. 12:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

nem értem miért nem lehet előbb a saját lelkedet rendbe tenni. igen, ilyenkor az ember szenved. a régiek is szenvedtek.. de ilyeneket nem nagyon csináltak. Foglald le magad mással: járj el sportolni, extrém sport, OLVASS! - én amikor szerelmi bánat kínoz, akkor régi, klasszikus romantikus regényeket olvasok (Austen, Üvöltő szelek, stb), és az sokat segít. Igaz, én nő vagyok.

nem hiszem, hogy jó az, ha egy másik ember életével IS játszol így. attól még lehet vele talizni, barátkozni, de amig magadat nem raktad helyre, addig komolyabbat szerintem vétek lenne - őmiatta.

2010. dec. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%

igen, az.

nem szabad egy emberrel elhitetni,hogy fontos a számodra, csak azért, hogy te felejts valaki mást. ne csinálj belőle hülyét.

inkább kösd le magad különböző programokkal: tanulás,sport, (a kocsmázás a haverokkal nem sport ám!)kirándulás, olvasás, játékok - bármi. egy idő múlva úgyis ülepedik a dolog, és enyhülnek az érzések. aztán, ha jön valaki,akit önmagáért szeretsz, akkor legyen új barátnőd.

de más emberrel nem szabad szórakozni,azért, hogy a te lelkivilágod helyrebillenjen.

2010. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%
Ezek a "kösd le magad" szövegek nagy hülyeségek! Lányt csak lánnyal lehet felejteni. Máshogy nem fog menni. A mai világban mindenki kihasznál mindenkit. Majdnem minden kapcsolat érdekkapcsolat. Vagy beállsz a sorba, vagy megtartod a büszkeséged, és szenvedsz még (akár) pár évig. Te döntesz.
2010. dec. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
A beleszeretés az nem akarat és elhatározás kérdése. Én a helyedben elmondanám annak a lánynak, hogy mi történt veled és hogy szeretnéd vele megpróbálni, de nem ígérsz semmit.
2010. dec. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egyelőre ismerkedni fogtok, sem te, sem ő nem tudhatja, mi lesz a dologból. Most még bőven elég a kölcsönös érdeklődés.


Ha eltelik 1-2 hónap, és még mindig úgy érzed, hogy nem szereted a lányt, akkor viszont nem szabad hitegetni.


Ha elfogadsz egy jó tanácsot: ne akard elfelejteni a menyasszonyodat, mert nem fog sikerülni. Örizd meg az emlékeidben, de tudd, hogy ő már a múlt. Az új lányt ne hozzá hasonlítsd, és az érzéseidet sem. Attól még nem fogod kevésbé szeretni, hogy MÁSKÉPP szereted.

2010. dec. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Sportolok, mindig sportoltam. Barátokkal vagyok, bulizok, csajozok, csak hogy lefoglaljam magam. Romantikus könyveket, filmeket nem szeretnék, mert ami eddig tetszett is fiú létemre, azoktól is hányok ma már. Nem igazán tudom, hogy másszak ki ebből. Arra gondoltam a lánynak elmondom, hogy sok problémám van mostanában és jól esik, hogy valaki mellettem áll és ha ebből kialakul valami, akkor nem bánom. Persze ha ő sem bánja.
2010. dec. 2. 12:48
 7/21 anonim ***** válasza:
62%

12:35.. Tipikus pasi...

Ha nem vagy biztos, hogy akarod e a másikat, akkor ne hitegesd.. Vagy beszéld meg vele, hogy még friss a szakítás, lehet megértő lesz.. De ne merülj bele teljesen ha nem érzed biztosnak az érzelmeket, mert fájdalmat okozhatsz neki. Egyébként kell idő a másik elfelejtéséhez. Nekem válás után 1 év kellett hogy helyrejöjjek érzelmileg, pedíg én léptem ki a házasságból...

2010. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
21%

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:49

Tipikus "tipikus pasi" szöveg :D

Nincs olyan hogy tipikus!

2010. dec. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%

Érdekeset olvastam annak idején Csernus Imre: A férfi c könyvében. Értelmét tekintve az volt, röviden, hogy ha valaki hiteles ember, akkor szembe néz a szakítással is, nem átallik akár kisírni is magát, ha a lelke igényli. Sokkal hiteltelenebb az, aki eljátsza a marconát, belül meg egy szeretetqrva. Mi a szeretetqrva? Az, aki prostituálja magát egy kis szeretetért. Azaz belemegy egy olyan kapcsolatba, ami (és aki) iránt semmit sem éez, csak hogy ne legyen egyedül.

Ha nem akarsz szeretetqrva lenni, akkor azt javaslom, hogy ne menj bele PÓTCSELEKVÉSBŐL semmilyen kapcsolatba.

Akkor létesíts kapcsolatot, ha ŐT szereted, ha őbelé vagy szerelmes! Addig csak becsapod magadat is és az új csajt is. Ha nagyon hiányzik a szex, akkor keress max egy szexpartnert. (Tudom, hogy ezzel nem leszek népszerű, de most mit púderozzak?)


Érdekes videó:

http://www.youtube.com/watch?v=4iXnfzyLpTw

2010. dec. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
4perc 45 másodpercnél!!!
2010. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!