Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitty/Kitti név becézett...

Kitty/Kitti név becézett formái? Milyen becenevet lehet adni?

Figyelt kérdés

Milyen becenevet kaphatna?

Tetszik ez a név?

Mi jut róla először eszedbe?

Sok Kitty/Kitti-t ismersz?


2010. dec. 2. 14:47
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Önállósult becenév. Pont olyan "aranyos" kerestnévnek, mint Anna helyett a Panna, Ilona helyett az Ilonka, Katalin helyett a Kati, Nikolett helyett a Niki és még sorolhatnám.

Okos szülő, aztán majd csodálkozik, hogy a gyerek nevet változtat, mert pl. ügyvédként nem szeretne Dr.Nagy Panna vagy Szabó Ilonka lenni...

2010. dec. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
13%
Nekem nem tetszik! Túl erőltetett a Katalin becézésének! Túl parasztos is. Minden primitív szülő ezt a nevet választja a Katalin helyett!
2010. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Azért mert neked nem tetszik, nem feltétlen kell primitívnek nevezned a szülőt, aki ezt a nevet választja a kislányának! Primitív az a viselkedés, amit te csináltál!
2010. dec. 2. 15:04
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Kitta, Kittus
2010. dec. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Én két Kittit ismerem, mindkettőt edzésről és mindkettőt Kittinek hívom!:D

Egyébként ég és föld a két lány.Az egyik amolyan csinos, szép, bulizós, élettel teli lány, a másik első benyomásra inkább visszahúzódóbbnak, félénknek tűnik, de nagyon jófej és kedves.

2010. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Kotta
2010. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Húgomat Kittunak becézzük.
2010. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Felesleges becézni szerintem, így is szép és aranyos név.

Egyik legjobb barátnőm is Kitti.

2010. dec. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
az én lányom 16 éves, Kitti, és mindenki Kitnek hívja:)
2010. dec. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:

Szia!

-Engem is Kittinek hívnak és a barátaim,szüleim és ismerőseim Kittusnak,Kittynek,Kétinek,Kittikének,

KittyHercegnőnek,Cicacsillagnak,Kikinek,Kittánek,Kirának, Kirácskának,Kittugónak,Kittike scenenek,Kittnek, Kittykének,Kettinek meg még sofélén becéznek.

-Igen,tetszik.

-Hát Hello Kitty első sorban másodjára pedig a macska.

-Igen,sok Kittit ismerek,legjobb barátnőmet is így hívják és a suliba is egy csomó Kitti van.

2011. márc. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!