Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitty/Kitti név becézett...

Kitty/Kitti név becézett formái? Milyen becenevet lehet adni?

Figyelt kérdés

Milyen becenevet kaphatna?

Tetszik ez a név?

Mi jut róla először eszedbe?

Sok Kitty/Kitti-t ismersz?


2010. dec. 2. 14:47
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
Kittának*
2011. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Kicsi Balaack válasza:
Az én nevem is Kitti!.:) és engem Kittikének,Kittusnak,Kittuskának szoktak becézni!!..Nem nagyon jó név de együtt kell élnem vele!
2012. márc. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
En is Kitti vagyok es Kittosznak szoktak hivni
2014. márc. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Én is Kitti vagyok és engem sem szoktak túlzottan becézni, általában Kittikének szoktak, de nem sokan,bár az idősebbek mindig Kittikémnek hívnak...blaahh :)
2014. júl. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
0%
mi a rossebnek kell ilyen genya neveket kitalalni mint a kitty?a fene essen bele az idiotakba akik a szep Katalinbol,Krisztinabol ilyen ocsmany ribi neveket talalnak ki nah el se hiszem h szulok ilyen nevet adjanak egy lanygyermeknek,igen visszafele fejlodunk lassan!adjatok a fiatoknak olyan nevet mint Rex!pont ilyen fillingje lesz mint a kittynek!pffff!
2016. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Attól mert neked speciel nem tetszik egy név, nem kell így nyilatkozni, de azért minden Kitti nevében köszönöm szépen. :) Pont az ilyen embereket tartom primitívnek..
2017. nov. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

Gratulálok, kíváncsi lennék, téged hogy hívnak :D Vagy a sajátod sem tetszik neked sem, mert annyira különleges, hogy már szinte utálod, vagy annyira egyszerű és unalmas, hogy irigyelsz mindenkit, akinek a szülei nem ragadtak le a 20. század elején névadás terén.


Én is Kitti vagyok, de nekem sem tetszik. Azok a külföldiek, akik még nem hallották, nem tudják kiejteni rendesen (úgy mondják, kitíí, vagy kidíí, kicíí, kiríí, és nagyon utálom, főleg az elnyújtott íí, meg a teljesen más mássalhangzó miatt) :D ráadásul egyből a macskákra asszociálnak, nem csak a Hello Kittyre, hanem úgy alapjáraton kiscicára. Meg amúgy sem illik hozzám szerintem, de emiatt nem fogok nevet változtatni :D

Az idősek Kittikének, szüleim/rokonaim Kittusnak, Kittunak, barátok pedig Kityunak szólítanak. :) Mikor öcsém tanult beszélni, nem tudta kimondani, hogy Kitti, és azt mondta helyette, hogy Kipe :D néha édesapám hív így.


A már becézett neveket is szokás tovább becézgetni, gondolok itt a Pistike, Gyurika, Julika, stb nevekre (Pisti már eleve az István becézése, és tovább becézzük a -ke képzővel. Ilyen a Kittike is.)


És nem szabad olyat mondani, hogy genya név. Biztos vagyok benne, hogy a te neved sem tetszik mindenkinek, mégsem mondják azt, hogy "úb@zmeg de idióta sz@r neved van, fuj de undormány név ez!" És mi az, hogy ribi név?

Nagyon jó életetek lehet, ha titeket ez bosszant a legjobban, hogy a primitív, idióta szülők milyen ribi, genya neveket adnak a gyerekeiknek.

2019. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Egyébként, csak informatíve megjegyzem, hogy a Kitti nem magyar, mint ahogy sokan hiszik, hanem angol eredetű: a Cathy, Katie becenevekből önállósult Kitty-ként, ebből lett "magyarosítva", és semmi köze a Krisztinához.
2019. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Szia! Az én nevem is Kitti:D

Valamelyik előző kommenthez kapcsolódva válaszolnám, hogy igen, becézett név, nagyon jól tudjuk, de ennek ellenére jól esik ha becézve van, mert nekünk ez csak szimplán a nevünk.

Mindenki jól érzi magát ha van egy beceneve, megvan a saját kis hangulata annak, hogy nem csak a születésedkor adott néven szólítanak.


Engem eddig becéztek már Kikinek, Kityának, angolosított verzióból Ketynának, de amelyik engem a legjobban megfogott, az a Kittam volt:)


Aki meg fikáz egy nevet az vessen magára, bárcsak nekem is egy unszimpatikus név lenne a legnagyobb problémám az életben, inkább menj és csinálj valami hasznosat ahelyett hogy osztogatod a destruktív véleményed.

2021. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!