Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sértődjek meg? Elfelejtett...

Sértődjek meg? Elfelejtett apa felköszönteni, (névnap) Anyu szólt rá.

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 20:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én még a sajátomat is elfelejtettem tavaly, anyu is. Vagyis már nap végén jutott eszébe. Mondtam neki, hogy sebaj, én is elfelejtettem:) Szerintem apudnak sok gondja van, azért ment ki a fejéből, nem azért, mert nem szeret. Nézd el neki most az egyszer:)
2010. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem kell megsértődni, ezernyi gondja lehet, amitől titeket meg akar óvni!

Volt, hogy én a saját névnapomat felejtettem el, és akkor esett le mikor anyu kérdezte, hogy mit szeretnék. Olyan is volt már, hogy apu 2 nappal késöbb köszöntött fel (már külön élek tőlük), mert úgy emlékezett aznap van a névnapom. Aztán úgy elnevetgéltük a dolgot, meg olyan humorizálva jeleztem neki, hogy tegnap előtt volt.

2010. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 köles ***** válasza:
100%
Ne sértődj meg! Velem is volt már többször, hogy elfelejtettem valakit felköszönteni, de nem azért, hogy bosszantsam, vagy mert nem szeretem, egyszerűen a mindennapi dolgokba belefelejtkezve tettem ezt. És aztán jött is a lelkiismeretfurdalás, elég az neki, nem kell, hogy még te is alátegyél neki.
2010. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Igen!!! Sértődj meg és büntesd szobafogsággal.... te jó Isten...
2010. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a sajátomat azért soha nem szoktam elfelejteni.(he..he..ezt csak viccből írtam.Szerintem ne haragudj Apukádra,mindenkinél előfordulhat egyszer-egyszer,hogy kimegy a fejéből,mert éppen akkor más gondjai vannak.Ha megköszöntött nincs semmi baj,főleg mert előtte 8 nappal,és utána 8 nappal bármikor lehet köszönteni.És jobb későn mint soha,úgyhogy nincs okod haragudni,nézd el ezt édesapádnak!
2010. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze, lődd is le érte, vagy akaszd fel. Nálunk eleve nem divat ez a felköszöntősdi, úgyis tudjuk, hogy gondolunk egymásra, és amilyen nagy családunk van, jó hogy egymás nevét tudjuk. De most komolyan hány éves vagy, hogy

1, ilyenért meg akarsz haragudni apudra? Lehet, hogy a gyereke vagy, de biztos nem a legnagyobb/egyetlen problémája

2, eleve ilyet megkérdezni!!! Akkor én meg megkérdezem, hogy a szomszéd Józsi bá'-ra megharagudjak-e, mert reggel nem volt kint, hogy köszönni tudjon nekem.

2010. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezért ne sértődj meg, máskor nem fogja elfelejteni.
2010. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezért tök felesleges megsértődni. Mindenkivel megeshet...
2010. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Boldog névnapot! Csak nem Olíviának, vagy Ferencnek hívnak?:D
2010. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%

Erről nekem eszembe jut egy személyes történet:(

Énismegsértődtem amikor apa elfelejtette a névnapomat, és durciztam is egy jó ideig, míg apa 1 hétre rá váratlanul meghalt:( Azóta se tudtam magamnak megbocsátani, hogy nem tettem szebbé az utolsó napjait (bár nem tudhattam hogy meg fog halni), hanem inkább nem szóltam hozzá és durciztam. Egyébként nagyon jó kapcsolatunk volt.

2010. dec. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!