Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most hogy is van ez a...

Akkor most hogy is van ez a névnap kérdés:-)?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a mostmár vőlegényemmel, első évben elfelejtette a névnapomat, idén meg mikor felköszöntötte egyik női ismerősét, megkérdeztem drágám és az enyém mikor van? Nem tudott válaszolni. Az érdekes az egészben, hogy ennek a bizonyos nőnek a neve a volt barátnője neve is. Mondanom se kell hogy mennyire rosszul esett...Nektek hogy esett volna?
2011. márc. 11. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rosszul esne, de tuti lesz majd itt akik lehurrog hogy felfujod a dolgot.
2011. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az engem nem érdekel, hadd hurrogjon, biztos nem élt még át hasonlót vagy csak rossz napja van:) de nekem személyszerint iszonyúan rosszul esik hogy a volt barátnője nevét tudja mikor van, de az én névnapomat sose tudja..
2011. márc. 11. 17:43
 3/11 anonim ***** válasza:

elso vagyok.

nekem is rosszul esne, illetve esett, mert en is ateltem ilyent.

probald meg a tudtara adni, hogy ejnyebejnye, ket ev utan azert mar illene tudni...

2011. márc. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szegény :(( nekem írtó rosszul esne :-(
2011. márc. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát én a tudtára adtam, de még ő volt megsértődve és egész nap nem szólt hozzám...
2011. márc. 11. 17:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Rosszul esne. Két év után már igazán tudhatná.
2011. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
teljes mértékig megértem, hogy rosszul esik. A férfiak általában nagyon rosszak a névnapokban (párom még a sajátját sem tudja), szóval nem nagy dolog, de ha a másét tudja, akkor tényleg furcsa helyzet, és elég rossz érzés lehet. :S
2011. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

ÉN a pasim sznapját nem tudom megjegyezni, pedig már másfél éve együtt vagyunk. Emiatt nem kell szerintem piszkálni.

Persze a naptárban be van karikázva, de ha bárki kérdezné hogy mikor van, tuti nem tudnám.

2011. márc. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem is nagyon rosszul esne, pláne úgy, hogy egy másik nőt viszont felköszönt. A dolgot csak tetézi, hogy ugyanúgy hívják a volt barátnőjét is. A volt barátnőjének viszont meg tudta jegyezni a névnapját, a Tiédet 2 év után miért nem? Elhiszem, hogy nagyon rossz. A volt barátnőjével mennyi ideig voltak együtt? Mert ha sokáig, akkor lehet, hogy csak az van a háttérben, hogy a sok év alatt az agyába mászott a dátum:)

Remélem az utóbbi. De hogy miért kell neki megsértődnie, ha szóba hozod, hogy ez téged zavar, az rejtély.

Viszont, már a menyasszonya vagy:). Mondjuk a kapcsolatotok hátterét nem ismerem, de biztosan nem kért volna feleségül, ha nem szeretne igazán:).

2011. márc. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogy a mai fiatalok ilyen apróságon miért sértődnek meg? Mit tesztek akkor,ha komoly gondotok lesz?

A férfiak (és sok nő is) nem tudja fejből a névnapokat,egyéb évfordulókat! A vőlegényed talán azért tudja a másik névnapot,mert valamilyen emlék,ami lehet jó és rossz is,emlékezetessé tette azt.

A szemrehényásod miatt azért nem beszél veled,mert nem akarja bevallani,hogy igazad van!

Ha viszont minden apróságért haragszom-rádot játszol,nem fog a házasságod sokáig tartani!

2011. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!