Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 évesen kéne vennem ajándéko...

14 évesen kéne vennem ajándékot a szüleimnek Karácsonyra?

Figyelt kérdés
A két legjobb barátnőm egy kicsit idősebbek nálam, és szerintük nem kell. Ők nem adnak semmit. Én viszont nem tudom, azért már nem vagyunk olyan kicsik... Ti mit gondoltok?
2010. dec. 5. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valami aprósággal meglepheted őket sztem.
2010. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem venned kéne,mivel nincs önálló kereseted.

Inkább csinálj valamit!!

2010. dec. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is 14 éves vagyok és már 4 éves korom óta adok valami ajándékot anyukámnak (apámnak azért mert nem élünk együtt és kifejezetten utálom). Én most csinálok neki karkötőt meg veszek neki pár darab ilyen indiai ülő macskát. Szerintem ha van zsebpénzed vegyél valami apróságot,vagy ha nincs akkor kérj tőlük valamilyen fedőnév alatt mint pl. hogy szeretnél venni pár új tollat vagy valami hasonló.
2010. dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem,hogy csinálj valamit szabad kézzel.
2010. dec. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Eddig még soha nem adtál nekik semmit? :O

Ez nem volt szép, gondolom Ők is szoktak Neked ajándékot venni, kicsit viszonoznod kéne, készíts Nekik valamit.:)

Jobb adni,mint kapni!:)

11/L

2010. dec. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt javaslom,hogy készíts valamit te magad.

Én 19 vagyok de már évek óta saját készítésű ajándékkal lepem meg őket,kicsit képmutatónak tartom azt hogy azt a pénzt amit ők adnak abból veszek nekik ajándékot.

2010. dec. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én ugyan már nem vagyok gyerek, de gyerekkoromban is mindig adtam ajándékot a szüleimnek egészen kicsi korom óta. Ez a szereteted és a tiszteleted egyik jele. Nem kell feltétlenül venni, csinálj valamit. Hidd el nagyon fognak örülni a legkisebb apróságnak is.
2010. dec. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én kb 9éves korom óta adok ajándékot a szüleimnek karácsonyra. Még az ünnep előtt kérek pénzt(amikor még van iskola) pl olyanra hogy kell pénz kajára,újságra,dezodorra. Anyától és apától is kérek így összejön kb 3000Ft. Ebből a pénzből veszem meg nekik az ajándékot+tesómnak és a 2nagyimnak :):)
2010. dec. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én mindig adtam nekik valami kis ajándékot - vagyis azóta, mióta tudom, hogy nekem is ők adják, és nem a Jézuska :))


Kiskoromban mindig készítettem valamit, rajzoltam, festettem, hímeztem, angyalkát gyártottam, ilyesmik, majd vettem a zsebpénzemből kisebb ajándékokat, toll, határidőnapló, dobozka, idézetes könyvecske, apának a dolgozószobába, anyának a konyhába valami apróság, fényképalbum a családi képekkel, saját készítésű naptár...


Hidd el, nagyon örülnének bármilyen kis ajándéknak, és neked is nagyon jó lesz látni az örömöt az arcukon. :)

2010. dec. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem ha szereted őket,mindenképp vegyél valamit. én kb 12 éves korom óta veszek nekik ajándékot. és úgy gondolom hogy ez igy helyes. ebben a korban sztem taplóság már ha nemadsz semmit. úgyhogy sztem nincs igaza a barátnőidnek. nem kell persze hogy nagy dolog legyen,de valami jópofa,kedves apróságot vegyél!
2010. dec. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!