Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak anyának? (Karácsonyr...

Mit adjak anyának? (Karácsonyra :D)

Figyelt kérdés

Karácsonyi ötletre lenne szükségem :) (tudom, százezredik ilyen kérdés) Apának egy cd-t csinálok amin képek lesznek kisbaba korától egész felnőtt koráig, mamáéktól kérek képeket, és közben a kedvenc számai mennek :) ez megvan... anyának nemtudom viszont mit kéne :S Nem akarok csak venni valamit, hanem csinálni szeretnék valami egyedi ajándékot. Most volt a szülinapja, sütöttem neki, örült is neki nagyon, de most együtt sütünk így ez nem kivitelezhető :) Valami ötlet? - amúgy szereti nagyon a növényeket, de azt már nem tudna többet hova tenni, szakácskönyvet szint úgy :)

13/L


2010. dec. 5. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
közös családi kép egy általad készített ketrettel? de még az is jó, ha megveszed. én 1 éve csináltattam egy ilyet képpel+kerettel 700 ft volt.
2010. dec. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz esetleg kötni? Egy szép kötött sálat egyszerű elkészíteni és mindig hordaná, mindig vele lenne. (Kötni egyébként nagyon egyszerű, talán meg is tudsz tanulni egyszerűbb mintát.)Vagy: keresztszemessel készíteni neki egy képet, amit bekereteztetsz, van olyan is, amit kerettel együtt árulnak.

Kreatív boltba menj, ott is nagyon jó ötletek vannak.

2010. dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Valami szép idézet, vagy ha jó vagy rajzban, egy szép kép. Én tavaly mindenkinek írtam egy kis 4 soros verset, nagyon örültek neki.
2010. dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Öltöztesd fel a virágcserepeket, vagy fesd ki őket, vagy rakd ki azokat cseréptörmelékkel, kavicsokkal, csigaházakkal,tükördarabokkal.
2010. dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

a változatosság kedvéért már kötöttem is neki, és ráadásul most kapot apától egy szép sálat, tehát az most így nem jó :) viszont nagyon jó ötlet, köszön szépen a választ :)


képkeret nagyon jó ötlet, azt majd lehet nézek valahol, olyat amit esteleg tudok díszíteni, és mondjuk a harmadik válaszoló ötletét is belevonom és írok rá egy szép idézetet :)

köszönöm a válaszokat, jöhetnek még tippek!

2010. dec. 5. 18:21
 6/14 anonim ***** válasza:
Esetleg, hogyha meg tudod oldani, szedd össze a kedvenc filmjeit, írd ki DVD-re, csinálj neki valami szép tokot.
2010. dec. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jutott eszembe, hogy összegyűjtöd a kedvenc közös képeiteket (kirándulásokról, nyaralásokról, ünnepekről), előhívatod őket és saját kezűleg csinálsz egy kis fotóalbumot, amibe a képeket beleragasztod és mindegyik mellé írsz egy kedves idézetet.
2010. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már nagymama vagyok, tavaly karácsonyra a lányoméktól az unokámról készült naptárt kaptam. Nagyon kedves, személyre szóló ajándék volt. Esetleg ha magadról egy ilyen naptárt készíttetnél?
2010. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Húúú, ha szeretsz sütni, akkor készíthetnél narancsos csokis trüffelgolyókat (igazából ezt sütni sem kell). Előveszel egy csinos dobozt (pl. megmaradt, régi bonbonos doboz), csomagolópapírral, vagy más mutatós papírral bevonod, és abba teszed a trüffelgolyókat. Vagy még ehhez készíthetsz tojáslikőrt házilag, ahhoz is lehet mindenféle formájú üvegeket kapni, amit üvegfestékkel ki is festhetsz. Ami ezekkel gond lehet, h a tojáslikőrhöz pl. kell alkoholt is venni, de ebben biztosan tudnál a nagyszüleidtől segítséget kérni (vagy ha egyedül nem mersz belevágni az elkészítésbe, abban is biztosan segítene a nagyid).
2010. dec. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Húha, köszönöm a sok választ :)

Nagyon-nagyon jó ötleteket kaptam, a naptáras különösen tetszik, de mondjuk azt csinálnék neki az egész családról :) esetleg nem tudja valaki hol lehet naptárat csináltati ? :) papír írószerben esetleg ? az a baj hogy kis városban élünk, nem biztos hogy tudok szerezni :S

A sütős ötlet is nagyon szép, majd megkérdezem anyától mi lesz a karácsonyi menü, hogy esetleg jó lesz e , mert ha igen ez is szép lenne :)

Köszönöm az ötleteket

2010. dec. 5. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!