Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit rajzoljak anyának karácson...

Mit rajzoljak anyának karácsonyra? Valami komolyabbra gondoltam, aránylag szépen rajzolok. Képeket tudtok linkelni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Téged meg az anyukádat elöl veszel egy olyan fotót amin ketten vagytok rajta és azt lemásolod. vagy ezt: [link]
2010. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az elmúlt évben biztosan volt sok-sok közös élményetek anyával. Valami olyat kellene, amikor még a szokásosnál is jobb volt együtt,

- nyaraláskor egy délutáni közös pihenés

- kirándulás

- olyan összebújós anyával otthon

...én valami ilyesmit rajzolnék, de írd meg nyugodtan, ha ez nem jó ötlet.

Szia, HajDoktor

2010. dec. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rajzolj neki egy zsák húszezrest! Annak biztosan örülne! Sőt! Nyomtasd is ki:)
2010. dec. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igazábol nem vok 10 éves kislány szal nemfogok rajzolgatni emberkéket ahogy egymás mellett állnak, az 1. kommentelő linkje az elég egyszerű rajz..vm nehezebb, komolyabb kép kéne... jobban szeretek másolni igazábol netröl vm képet...:D 16 éves srác vagyok, ahhoz méltó kép kellene
2010. dec. 10. 15:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocs', a kérdés megfogalmazásából következtettem a nemedre, korodra és szerintem nem is jártam messze az igazságtól, hiszen a kommentben te ezt le is írod.

Egy 16 éves fiú inkább fessen.

Üdv, HajDoktor

2010. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szarok a fetékbe... jobban mutat egy profi rajz szakkörös kezében a grafit ceruza
2010. dec. 11. 18:59
 7/9 Réti Manó ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mit szeret az anyukád. De azért itt van pár tipp:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Valamelyik remélem tetszeni fog. Így hirtelen ezeket gyűjtögettem. Sok sikert!

2010. dec. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi :D de már rajzoltam egy droid bohócot
2010. dec. 14. 19:57
 9/9 anonim válasza:

kérdező!!!!!!!!

Gratulálok sok eszed van!!!!!!!!!!!!

2012. nov. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!