Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit vegyek anyának...

Szerintetek mit vegyek anyának, apának és nagyinak karácsonyra?

Figyelt kérdés

kb olyan 1000-1500ft értékben.köszönöm a válaszokat:)

13/L


2010. dec. 5. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de ez így kicsit nehéz...te ismered őket. Azért próbálok valami ötletet adni, az összeget gondolom úgy érted, hogy /fő.

Ha a nagyid szeret olvasni, akkor valami hozzá illő könyvet, regényt. Általában ők sokszor olvasással zárják a napot.

Anyud gondolom süt, főz, ha nincs neki konyharuhája, akkor azt. Esetleg valami aranyos felírattal, pl: "Amíg ez rajtam van én vagyok a főnök." (Ilyet már láttam.)

Vagy valami szép terítőt, de csak ha nem hever rengeteg a szekrényben.

Apudnak...ha barkácsolgat, akkor egy dísztáblát (csináltass, ha nincs), hogy a "Legjobb ezermester.", vagy valami ilyesmit. Ha sok a távirányító a lakásban, amiket mindig kerestek, akkor valami kis tartót azoknak. Már láttam olyat is, de nem tudom hol lehet vanni és mennyibe kerül, az fém volt.

2010. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te ismered őket, neked kéne tudni, hogy mit szeretnek. szívből jöjjön, az a lényeg. Akár csinálhatsz is valamit.
2010. dec. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
* Bocsi, nem konyharuha, hanem kötény az amire gondoltam.
2010. dec. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én anyumnak sütőkesztyűt, apumnak törölközőt (vannak jó feliratúak.
2010. dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönömszépen a válaszokat.sokat segítettetek:)
2010. dec. 5. 11:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Fejenkent 1000-1500? Anyukadnak esetleg furdoso vagy furdogolyo, testapolo, arckrem, stb:)

Apukadnak cd, valami usb-s kutyu, hat v talpmasszirozo. En pl egyik karacsonyra apukamnak hatvakarot vettem, imadta:D

Esetleg labfurdo nekik kozosen? Kb 3000ft-ert lattam a tescoban, nem tudom apukad mennyire hodol ilyen "noiesebb" ajandekoknak mondjuk.

Nagymamanak is jo otlet szerintem a masszirozo, a labfurdo, esetleg vehetsz egy sima sutokesztyut, konyharuhat v kotenyt es himezhetsz ra fonallal, egyaltalan nem nehez es nagyon fog neki orulni. Ez meg olcso is:)

A szuleidnek setleg meg azt is lehet, akar kozosen is, hogy lefotozod magad, vagy ha van testvered, akkor kozosen, elohivatod es veszel egy kepkeretet es belerakod:) Elohivatni nem draga, a copy generalban megcsinaljak parszaz forintert, es jo a minoseg is. Biztos fognak neki orulni:) Emelle pl a hatvakaro(:D) vagy egy kis furdoso parszaz ft-os tetel, ikeaban meg a kepkeret is olcso, de lehet, h van ahol meg olcsobb.

2010. dec. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mamának:Van a tescoban dán vajas keksz szép diszdobozban 2 fajta,már a doboza is szép,be sem kell csomagolni,elég egy öntapados masni a közepére.(800ft)Akkor lehet neki venni egy kávéscsésze készletet,most az is le van árazva (1200).Amiket irok azok amugy sok más boltban is vannak!

Vannak amúgy a dm-ben különdűféle tusfürdő csomagok és a tescoban is,a dm-be ingyen be is csomagoljákk ha ott veszed.Amúgy ez nem csak maminak jo hanem apunak anyunak is találsz csomagot ennyiért.

Apunak:Vagy egy ilyen fius csomag,vagy van umbro parfüm egy ezresért,szintén dm-ben.Amúgy én vennék neki egy finom bort.A tescoban le van árazva a tokaji aszu és a szamorodni is (750,550)De ez más boltban is kapható.

Van méb a bock villányi portugiser is ami most 1200.

Elég egy masni a nyakára és tök mutatos és jelképes ajcsi.

Anyának:Valami isteni finom csokoládé(minöségi)Pl.merci,lindt,mozart,anthon berg,after eagh stb.Van nöi umbro parfüm is a dm-ben.

A cherry quenn 770(tesco)boci bonbon,pedig 500.Mondjuk egy dm nöi csomag ezresért meg a boci csoki együtt is jo.

Vannak amúgy szép tálaloedények karácsonyosak.De van ami csak sima tálalo 4 részes ez is simán belefér,ezt is a tescoban láttam.Attol h ezek ott vannak ha nincs tesco közel még ezekböl tudsz szemezgetni,mert máshol is vannak ezek a termékek.Amúgy anyának még valami könyv is jo lehet.Van most sok akcio az alexandra áruházban is,pl:alan hall,lány a pincében(natascha kampush története)1400 ért.De van most rengeteg akcio,érdemes bemenni,mert nagyon sok van féláron és találsz 1500 alatt jó könyvet ez biztos.Remélem kicsit segítettem.

2010. dec. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

igen fejenként 1000-1500:)

köszi:)

2010. dec. 5. 11:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Többen vagytok tesók?Mert akkor a nagyidnak tökéletes ajándék lenne egy közös kép az unokákról valami szép keretben.Vagy egy naptár a ti képeitekkel.Én tavaly csináltattam ilyen a nagymamámnak nagyon örült neki,főleg hogy alig látja az unokáit :)

Szüleidnek készíts valamit magad,szerintem az a legszebb ajándék :) Esetleg hobbiboltban tudsz venni natúr borítású jegyzetfüzetet,határidőnaplót amire tudsz decupage-al képet készíteni.

2010. dec. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia, nem olvastam el az előző válaszokat, szóval ha valakit ismételek akkor bocsi. :)

Apukád: ha van valami hobbija pl. kedvenc focicsapat, akkor azzal kapcsolatos bögrét :) vagy egy üveg bort.

Anyukád: egy regény, arckrém

Nagymamád: testápoló, szakácskönyv, vagy ha szeret olvasni vannak ilyen ékszer könyvjelzők (elég olcsón is)

2010. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!