Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem esne rosszul ha a férjetek...

Nem esne rosszul ha a férjetektől nem kapnátok mikulásra ajándékot? én vettem neki ő nem vett és ő cxsak annyit mondott én nem vettem neked nagyon faj nem beszelünk rola

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikulásra a nagykorúságom óta senkitől se kapok ajándékot.... Ez a gyerekek ünnepe, felnőtteknek miért kellene megajándékozniuk egymást? Ott van arra karácsony, születésnap, névnap, évforduló, stb, stb, stb...
2010. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ismerősi körben is másoknak is hoz a mikulás valamit. exeimtől is mindig kaptam nekem ez fáj
2010. dec. 5. 22:21
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ha minden evben vettetek egymasnak valamit Mikulasra akkor ez tenyleg ciki tole.Lehet hogy mar kihult a kapcsolatotok? Valami oka biztos van ennek.
2010. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a férjem rettentő szétszórt. A hétköznapokban nagyon figyelmes - ha kinyitom a számat, hogy "de ennék egy X csokit", akkor másnap reggel leteszi elém - de a dátumokat képtelen fejben tartani. Névnapom két héttel később esett le neki, a születésnapunk 5 nap különbséggel van, de még azt is képes elfelejteni :)

De a lányáét is, sőt, néha a sajátját is. Volt már, hogy reggel csörgött a telefon, szülei felköszöntötték, ő meg rohant a naptárhoz megnézni, hogy hányadika is van aznap - úgy kellett meggyőzni, hogy tényleg szülinapja van.

Nála ez a csomag része, még soha nem vettem rossz néven. Inkább a hétköznapokban legyen figyelmes és ilyeneket felejtsen el, mint fordítva..

2010. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Én is adtam a páromnak csomagot és semmit sem kaptam vissza. Mondjuk szegénykémnek nincs is miből adnia. De az apámtól sem kaptam semmit pedig még nem vagyok nagykorú. Egyszóval csoki nélkül maradtam az idén.
2010. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már régóta együtt vagytok, ha máskor vett, akkor gáz. Ha most van először mikulás, akkor egyáltalán nem baj. Az én volt barátom az első alkalommal vett, én nem vettem neki, mert már 10 éve nem kaptam senkitől semmit mikulásra. Szóval nálunk nem szoktuk megtartani ezt egyáltalán,nem is számítottam arra, hogy ő vesz. De egyébént a következő évben meg én vettem neki, és ő nem...
2010. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikulás.. Az a gyermekek ünnepe. Maximum csoki jár.. Egy db. szaloncukor, csak a miheztartás végett. De könyörgöm ebből problémát csinálni, hogy egy HÁZASSÁGBAN nem vesztek egymásnak Mikulásra semmit.. Hát ez most nagyon döbbenetes számomra. Én élek vagy negyed évszázada, de még sohasem kaptam egy barátnőmtől sem ajándékot mikire.. Ráadásul a szüleim sem vettek soha egymásnak semmit és a nagyszüleim, nagybátyáim, nagynénéim... De még ha vettek is volna, nem tört volna ki a parasztgyalázat, mert nem azért nem kapott a vevő viszonzást, mert leszarják, hanem azért, mert az nem az ajándékozás ünnepe..
2010. dec. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem a parom a szulinapom elfelejtette megis egyutt vagyunk mar 10 eve nem hiszem hogy olyan nagy ugyet kellene keriteni ennek a dolognak.amugy meg igazuk van az elottem szoloknak a mikulas a gyermekek unnepe -a szuleid ha elnek toluk tobb joggal elvarhatnad mert nekik mindig a kisgyerekuk maradsz,de a parodnak?!hmmm nem is tudom
2010. dec. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Nos, legalább egy helyesírási szótárral igazán meglephetett volna.
2010. dec. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem szoktunk egymásnak Mikulásra ajándékot venni. Konkrétan Karácsonyra se, bár az ünnepek közeledtével azért meglepjük magunkat pár aprósággal, úgyhogy nem esik rosszul. Viszont ha ez amúgy megszokott lenne és ő megfeledkezne róla, akkor picit biztos bántana, de azért nagyon nem sértődnék meg.
2010. dec. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!