Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már veletek olyan,...

Történt már veletek olyan, hogy legszívesebben 100 km-re mentetek volna a férjetektől?

Figyelt kérdés
Vígasztalásra lennen szükségem és ő egy ideges bunkó volt most. Valami miatt nagyon szomorú vagyok és ő ahelyett, hogy babusgatna, vígasztalna, még feszült, ideges és paraszt is. :( Most ideültem a gép elé, ő meg tv-zik. Igyekszem kerülni. Egy értéktelen "sajnálom"-ot kaptam a konyhában, míg elmentem mellette. De most lexarom. Mindig döbbenet, hogy kiderülnek ilyen lelki szegény dolgai.
2011. ápr. 5. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A férjed nem egy gép ami mindig a rendelkezésedre áll. Ő is ember... Ha meg mindig ilyen volt akkor a szokásos:miért mentél hozzá?
2011. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen, mikor hozzámentem. Azóta süllyed a színvonal. Nem gép, valóban..de azért némi empátia szorulhatna belé. Én soha nem hagytam cseben ha szomorú volt, főleg nem bunkóztam vele.
2011. ápr. 5. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre nem volt szép tőle... de lehet, hogy most ő is nagyon rossz passzban van, és egyszerűen képtelen más baját a magáé elé tenni. Talán várj egy kicsit. Nem ismerem őt sem, és téged sem, nem tudom emígy milyen ember. Csak magamból kiindulva tudom, hogy annak ellenére, hogy nagyon szeretem kényeztetni a barátomat, és kedves, megértő, figyelmes lenni a számomra kedves emberekkel (még a hozzám nem annyira közel állóakkal is-emberekkel dolgozom), ez néha nem megy, mert van, hogy magam is olyan pocsékul vagyok, hogy egyszerűen nem tudok másokkal is foglalkozni. De ez elmúlik, emberek vagyunk, te is ember vagy, ő is csak ember, és mint emberek tudunk idegesek, bunkók lenni mert fáradtak vagyunk, kedvetlenek, rossz napunk volt, betegek vagyunk.... Szerintem biztos bánja is, hogy igy válaszolt, csak nincs lelki ereje most máshogy reagálni az egészre. De nem őt akarom védeni, csak lehetőségképp irtam ezeket, hisz ahogy irtam, nem ismerlek titeket.
2011. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

hajajj...100? az semmi...volt hogy olyan elegem lett hogy elkezdtem 3 országgal arrébb melót keresni:D


ilyenek a pasik...hiába mondom el ezredszer is hogy ha látja hogy szomorú vagyok (és látja),akkor nem kell más,csak bujjon már hozzám és ölelgessen...

erre következő alkalom (nem szoktam gyakran ilyet),megint inkább csak mondja a hülyeségét,fontosabb minden,és amikor kiakadok,hogy nem igaz hogy leszar,akkor mit mondd? hogy de nem tudja hogy hogy vigasztaljon meg,ugyse tud...nah ilyenkor robbanok,hogy b@szki,nem igaz hogy valakinek ilyen szelektiv agya legyen...



nem kérem megkérdezni hogy minek vagyok vele:)

2011. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, ő is ember, de azért egy minimális kedvességet megadhatott vola ebben az esetben.
2011. ápr. 5. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!