Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jövője egy olyan kapcsolat...

Van jövője egy olyan kapcsolatnak, ahol a lány nem szereti a párja családját?

Figyelt kérdés

Nem szeretek átjárni a páromhoz, mert a családja nagyon nem szimpatikus számomra. Folyton feszült hangulat van náluk, nem tudok a szüleivel semmiről sem beszélni, sőt az apja tesz néha elég bántó megjegyzéseket felém.

És amúgy nem ilyen a természetük, mert sok fiatal jár át hozzájuk és velük kedvesek, közvetlenek. A párom szerint nincs semmi gond, neki nem tűntek ezek fel vagy csak nem akarja észrevenni.


2010. dec. 5. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:

A szülök miatt nem kell felrugni egy amúgy jól müködö kapcsolatot.Ha a fiuk szeret,ne foglalkozz vele.Arra azonban figyelj h a párod is melletted legyen ha ugyérzed nem viselkednek rendesen mert itt neki kéne az asztalra csapnia h állitsák le magukat(feltéve ha jogos a feltevésed)

Nem kell sürün hozzájuk menni,csak akkor menj ha muszály.

Amig a párod kiáll meletted ha bántanak,nincs gond.

2010. dec. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én majdnem 2 évig bírtam a barátom mellett, akinek a szülei borzalmasak voltak, és az apja ráadásul még utált is engem. Mikor találkoznom kellett velük össze kellett szorítanom a fogam, hogy ne szóljak vissza neki. A mi kapcsolatunknak ez vetett véget, az apja lehetetlenné tette. Szóval vagy kezdj el velük békülni még most, vagy..
2010. dec. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy van e jövője az csak rajtad múlik. Nem kell őket szeretni, de mindenképpen tisztelni kell őket és tisztelettel bánni velük akkor is ha ők nem úgy viselkednek veled ahogy kellene. Nem miattuk és nem magad miatt, hanem a párod miatt. Őt kell megtisztelned ezzel. Ha erre képes vagy akkor tud működni. Ha nem akkor még sok gondotok lesz ezzel kapcsolatban. De egyébként meg az hogy nem szimpatikusak első 1-2 látásra az egy dolog, még nem ismered őket. Szerintem próbáld megismerni őket,utána gondolkozz ilyesmin.
2010. dec. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23.07-es vagyok. Egyébként én 10 éve a párommal, van egy kisfiunk is. Én sem szeretem a szüleit, és történt már sok rossz és jó is velük kapcsolatban is. Volt idő hogy nem jártam fela szüleihez én sem , de most már rájöttem hogy muszály tisztelni őket ha fontos a párom. Ezt csak azért mondom hogy lásd hogy mi a titka a dolgoknak.
2010. dec. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a szuloket kenytelen vagy elfogadni ha szereted a parodat azt vele gyutt kapod:) legfeljebb egyeskaracsonyi osszejovetelen szajhuzva puszilod meg:) hidd el van benne reszem de mive nekem o kell igy bevallaltam.merlegelj mi kell neked.vele elsz majd ha o nem a szulivel:)
2010. dec. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

23:06

23:09


A "muszáj" szót így kell helyesen írni. Pontos j-vel.

2010. dec. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
juuj tényleg bocsika nem tudom miért irtam ly-al :)
2010. dec. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én elváltam, és nálam sokat játszott közre az anyósékkal való viszony. Az unokájukkal nem igazán foglalkoznak, (másik gyerekük gyerekével persze igen), és én sem tudtam velük soha sem beszélgetni, nem is igazán próbáltak a kedvemben járni, mikor ritkán mentünk hozzájuk. Szóval én nem szerettem őket, és valahogy ez is "felkerült a listára", mikor egyre rosszabb lett a kapcsolatunk... Szóval szerintem sokat befolyásol egy kapcsolaton...
2010. dec. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia. Az utolsó válaszolónak szerintem teljesen igaza van.

Főleg ha a párod az esetleges vitákban mellettük áll, az sajnos nagyon alá tudja ásni a kapcsolatot. Tapasztalatból mondom mert nálunk a férjem foyton az anyjának, tesójának a véleményére adott mindenben. Igy én nem láttam értelemét a kapcsolatunknak.

2010. dec. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a párod ott lakik velük akkor lehet belőle gond. Ha külön életek együtt akkor nem.
2010. dec. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!