Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha valaki tényleg vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha valaki tényleg vonzó számotokra, beleszeretnétek a személyiségébe, akkor akadálya lehet a kapcsolatnak, ha a lány elég szűkösen áll anyagilag?

Figyelt kérdés

Mert ez ugye bekorlátolja a lehetőségeket például programválasztáskor. Konkrétan, még mozira is ritkán lenne egy ezrese, mert nagyon be kell osztania, amije van.

Így fel tudnátok vállalni egy kapcsolatot? Mit tennétek, hogyan alkalmazkodnátok (abban az esetben, ha szóba jöhet nálatok egy ilyen szituáció).


2011. febr. 1. 04:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Tudod, ha két ember nem tudja jól érezni magát ha kell, akár 0 HUF pénzösszeggel, akkor abban a kapcsolatban valami gond van.

Most komolyan, ez alapján döntesz, hogy jársz-e valakivel? Mert én erősen érzelmi alapon szoktam.

2011. febr. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lovagiasabb fiúk azért néha meghívják a lányt, főleg, ha tudják, hogy ilyen helyzetben van.
2011. febr. 1. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha kepes dolgozni akkor nem! Amugy en is ilyen problemakkal kuzdok:( en dolgozok meg egyetem a pasim meg ul otthon, es soha nem megyunk semerre mert nincs penze, en ha felajanlom hogy fizetek akkor nem egyezik bele...mindig csak maaajd:| Rosszul vagyok:|
2011. febr. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem számít semmit... ha valakit szeretsz, akkor ez nem változtat semmin... )
2011. febr. 1. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A pénz kevésbé számít, de a notórius munkakerülés, a tétlenség, a lustaság, a semmit nem akarok, minden mindegy stílus, az már akadály lenne nálam.
2011. febr. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha takarít és tisztaság, rend van nála, nem szokott számítani az anyagi helyzet. Akkor számítana, ha trehány, seggén ülő, lusta, segítséget mástól váró lenne.

Ha szorgos, de anyagilag rosszul áll, nem akadály.

2011. febr. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
06:33 Jól mondta.
2011. febr. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem számítana.
2011. febr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A legkevésbé sem számítana.
2011. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Amit írtatok, az a személyiségből származik. Attól még ugyanolyan nehéz ekkora különbségekkel együtt élni, főleg, ha az egyik megteheti, amit szeretne, és a másik nem tud becsatlakozni hozzá.

Gondolom világos, hogy rólam van szó :) Én még tanulok, és mellette dolgozok, hogy ne legyen teljesen örömtelen az életem, így szerencsére nem vagyok elszigetelődve a négy fal közé. Két éve visszavonultam 21 éves létemre, mert nem láttam értelmét elkezdeni egy kapcsolatot.


Pl. lovagolni úgy tudtam, hogy előtte rendesen dolgoztam a lovardában (nem úgy, mint a tizenéves beképzelt kis d..ök, akikből bőven kijutott ott, hanem a betonkeményre száradt talajt is felkapáltatták velem a 60x40 méteres pályán, nehogy a lovak megegyék a gazt, vagy rontsa az összképet, és minden reggel fél 6-ra oda kellett utaznom). 2 havi munka után viszont annyit lovagolhattam, amennyit akartam, gondolom azért, mert látták az elszántságot. Egy éven át stoppal utaztam lovagolni, de legalább lovagoltam :) Én erről a helyzetről beszélek.

Kb. egy éve lett volna egy srác, de inkább leléptem, megkönnyítve a dolgát - nem tudta, hogyan kezelje a helyzetet, hogyan oldhatnánk meg akárcsak a randikat is.

Attól még, hogy teszek valamit, nem lesz könnyebb az élet.

2011. febr. 1. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!