Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves, nyolcadikas lány, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves, nyolcadikas lány, és egy 20 éves fiú, aki 2 éve végzett a középsuliba, szerintetek érdemes ilyen korkülönbség mellett nekivágni egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes. Egy 20 éves srác lehet már komoly kapcsolatot akar, amit te (ne sértődj meg, csak racionálisan nézem) nem nagyon tudsz neki megadni. A felfogásotok sem egyezhet a korkülönbség miatt. Hozzád inkább egy 14-16 éves fiú illik.
2010. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

én 15 éves csaj vagyok, és a pasi akivel kavarok 23.... és remekül megvagyunk.. lehet, hogy hülyének nézel, de egy idősebb pasi többet adhat-nem mindig-, mint egy korodbeli srác, mert ők amúgyis később érnek.. próbáld meg, és ha nem megy akkor beszéljétek meg:)

sok sikert:)

2010. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
előző hszelőnek igaza van túl sok az a 6 év világ nézet érettség .. minden téren
2010. dec. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
bár lehet, hogy te nem tudsz neki megadni mindent..ez is igaz..-az előbbi válasz írója 15L
2010. dec. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hopp közbe a lányka közbe írt az 1. hszelőnek adtam igazat


15L : kavarsz vele .. látod erről beszélt az 1. hszelő nem komoly kapcs:P én 19 leszek én se kezdenék 14 évessel :P túl éretlen még [persze ha éredt stb akk bele férne de kicsi az esély]

2010. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3-4 év múlva simán, hamarabb nem sok értelme lenne..
2010. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, amúgy én a 20 éves srác vagyok :D
2010. dec. 12. 15:34
 8/12 anonim ***** válasza:
kissé pedofil vagy...
2010. dec. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

13 voltam mikor megismertem egy 22 éves srácot. Akartam, ő is akarta de féltünk mit szólnak mások, hogy pedofilnek fogják tartani meg rólam is megy majd a pletyó... szóval hagytuk az egészet és barátok maradtunk. Néhanapján összefuttunk dumalni és ennyi. Ahogy telt az idő, én is pasiztam korombeliekkel, ő is csajozott. Pár év mulva mikor 16 lettem ismét jobban elkezdtünk társalogni és találkozgatni. Már 17 elvagyok és azóta együtt is vagyunk :o) Szóval ez tirajtatok múlik mennyire érzitek komolynak. 6 év csak most tűnik soknak és mondjuk 14 évesen nekem is sok lett volna de ahogy majd öregszel egyáltalán nem lesz sok. Vedd az én esetem, 8 év volt a korkülönbség és akkor nagyon zavart. Most egyáltalán nem érdekel mert imádjuk egymást. Itt ti rajtatok áll minden, hogy nektek sok vagy még belefér.

De az tuti biztos minél idősebben jössz össze azzal a sráccal annál nagyobb az esély, hogy tovább 1ütt maradtok, merthát 14 évesen lekötni magad kicsit fura lenne. De mint mondtam itt csak rajtatok áll, hogy belefogtok vagy hagyjátok és majd később :))

2010. dec. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, azt hittem a csajszi irta ezt :) előző voltam
2010. dec. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!