Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen az, akit a...

Miért lett ilyen az, akit a "legjobb" barátnőmnek neveztem eddig?

Figyelt kérdés
A "legjobb" bnőmmel már 7 hónapja éjjel nappal együtt vagyunk kb.. nem ez a baj. amikor ketten vagyunk akkor "imád, szeret" vagyis úgy tünik..amikor pl ott egy vagy két másik barátnőnk néha annyira bunkó velem...de nem értem miért. de van amikor ugyan olyan mint amikor 2en vagyunk. mondjuk legtöbbször ha társaságban vagyunk undoritóan viselkedik velem, beszól, stb. És mindenért ő sértödik meg, nekem nem is lehet semmiért, ő a nagy valaki... annyira bánt h ilyen... az az érzésem h kihasznál. ha nincs más jó vagyok én is...
2009. jan. 18. 22:49
 1/6 A kérdező kommentje:
még annyit h én elveszíteni sem akarom.. nagyon szeretem... bár néha azt érzem h gyűlölöm teljes szívemből.. de az csak pillanatnyi állapot..vagyis sok pillanatnyi...
2009. jan. 18. 22:51
 2/6 anonim válasza:
100%
Jól érzed, keress más barátokat. (hány évesek vagytok, 13?)
2009. jan. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, egyoldalú a barátságotok és ez a lány nem tisztel Téged. Valamiért irigy lehet Rád, azért szólogat be, vagy egyszerűen csak bunkó, a lényeg szempontjából mindegy, mert az ember ilyet nem tesz a barátjával.

Azért kérdezz rá, mert lehet, poénnak szánja a beszólásait, ez esetben tájékoztatnod kell, hogy Neked ez nem poén, hanem rosszul esik. Egy igazi barát ilyenkor nem azt mondja, hogy "de hülye vagy, hogy ezen megsértődsz", hanem bocsánatot kér és többet nem viselkedik így.

Az sem igazi barátság, ahol az egyik mindent megcsinálhat, a másik meg semmit - bár ha ilyen alakul ki, arról Te is tehetsz, hogy hagytad. Neked fontosabb a barátnőd, mint Te neki - ebből nem lesz tartós barátság. Nem kell vele megszakítani a kapcsolatot, de igyekezz, hogy legyen más is.

2009. jan. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.. amugy 15.
2009. jan. 19. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Leírásodból én azt veszem ki, hogy sajnos tényleg csak Te tartod őt jó barátnőnek.Van olyan, hogy a barátnő hecceli a másikat, de ha durván csinálja, akkor ott tényleg valami "gáz" van.Irigy, féltékeny rád valamiért,akármiért.Szebb vagy,jobb alakod van,hosszabb hajad, stb.......

2009. jan. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismerd meg önmagad, akkor elég tisztán fogsz látni másokat is ahhoz, hogy eldönthesd: barátod-e vagy sem.


Az önismeret útja az, hogy elkezded elemezni magad, a viselkedésed, az érzéseidet azért, hogy megértsd az indítékaidat, tehát hogy megértsd, hogy pontosan miért érzel úgy (bármivel, általában), ahogy érzel, és miért viselkedsz úgy, ahogy viselkedsz.


Minden ember ugyanúgy működik, legfeljebb a körülményeik, a múltjuk különbözik. Így ha megismered önmagad, mindenkit ismerni fogsz...

2009. jan. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!